آموزشگاه طراحي و نقاشي پنگوئن …

نوشته شده در موضوع پرسپکتیو چهره در ۰۸ آذر ۱۳۹۳

آشنائی با دوره های آموزشی آموزشگاه پنگوئن:

آموزش عمومی نقاشی در این آموزشکاه طی ۴ دوره زیر انجام می گیرد:

۱- آموزش طراحی مقدماتی.
۲- آموزش رنگ ونقاشی مقدماتی.
۳- آموزش طراحی پیشرفته.
۴- آموزش رنگ و نقاشی پیشرفته.

۱- آموزش طراحی مقدماتی:
در این دوره به هنرجویانی که هیچگونه تعلیم قبلی در زمینه طراحی ندیده اند طراحی مقدماتی به شیوه آکادمیک آموزش داده می شود. رئوس مطالب این دوره عبارتند از:

الف) آموزش مفهوم طراحی.
ب) آموزش ابزار طراحی.
پ) آموزش خطوط طراحی.
ت) آموزش طراحی خطی و روش اندازه گیری.
ث) آموزش سایه روشن و حجم نمائی.
ج) طراحی از طبیعت بی جان.
چ) طراحی از پارچه و سایر منسوجات.
ح) طراحی از طبیعت و منظره.
خ) طراحی از گل و گیاه و میوه.

مدت آموزش کلیه مطالب بالا با در نظر گرفتن میزان استعداد و آموزش پذیری هنرجو متفاوت می باشد، با اینحال برای هنرجویان مستعد می تواند در ۱۶ جلسه آموزشی (دو ماه) تعلیم داده شود.

در پایان این دوره هنرجو قادر خواهد بود که از موضوعات مختلف مانند طبیعت بی جان، گل و گیاه و میوه و پارچه به صورت زنده (به روش چیدن مدل در آموزشگاه) طراحی نماید. نمونه هائی از طراحی های این مرحله را در اینجا می توانید مشاهده فرمائید.

۲- آموزش رنگ و نقاشی مقدماتی:
پس از پایان دوره طراحی مقدماتی آموزش رنگ و رنگ آمیزی آغاز می شود.

در ابتدای این دوره هنرجو با انواع مواد رنگی ازقبیل رنگ روغن و آبرنگ و گواش و مداد رنگی آشنا شده و مباحث اصولی رنگ از قبیل خواص رنگ، رنگ های اصلی و فرعی و مکمل و متضاد، رنگ های گرم و سرد، رنگمایه یا تونالیته به هنرجو آموزش داده می شود.

پس از آشنائی اولیه با رنگ چند مدل ساده و زیبا از آثار استادان بزرگ جهان و ایران جهت کپی کردن به هنرجو ارائه می شود و هنرجومیتواند بسته به سلیقه شخصی خود از مدل هائی که در اختیار دارد یا مدل هائی که در آموزشگاه در اختیارش گذاشته می شود از موضوعات مختلف مانند انواع مناظر، گل و گیاه و میوه نقاشی کند. بدیهی است که در طول دوره شیوه های کار از قبیل چگونگی کادر بندی و انتقال طرح از مدل به کار اصلی، شیوه زدن رنگ زمینه و شیوه پرداخت اثر به هنرجو آموزش داده می شود. پس از این مرحله در آموزشگاه نیز چندین مدل از طبیعت بی جان و گل و گیاه و میوه بصورت زنده برای کار هنرجو چیده می شود تا از نزدیک با سایه ها و رنگ ها و نور طبیعی نیز آشنا گردد.

طول این دوره بستگی به علاقه و استعداد هنرجو و میزان پیشرفت وی در آموختن موضوعات دارد که برای هنرجویان مستعد مدت زمان ۵ ماه به این مرحله اختصاص داده می شود. نمونه هائی از اثرهای ترسیم شده در پایان این دوره را در اینجا می بینید.

۳- آموزش طراحی پیشرفته:
رئوس مطالب آموزشی این دوره عبارتند از:
الف) آموزش انواع پرسپکتیو.
ب) آموزش طراحی از ابنیه و معماری.
پ) آموزش طراحی از اندام و فیگور بدن انسان.
ت) آموزش طراحی از چهره و پرتره.

آموزش عناوین فوق از طریق چیدن طبیعت بی جان در آموزشگاه و طراحی از فیگور و چهره با مدل های زنده انجام می شود. طول مدت آموزش هریک از عناوین این دوره نیز بسته به استعداد و میزان پیشرفت و درک هنرجو از موضوع می تواند حداقل ۳ ماه در نظر گرفته شود.

در پایان این دوره هنرجو می تواند طرحهای بسیار فاخر و جذابی با موضوعات مختلف از قبیل اشیاء با رعایت زوایای پرسپکتیوی ، بنا های تاریخی، اندام وفیگورهای مختلف بدن انسان و پرتره و چهره از خود و سایرین ارائه دهد. برخی نمونه اثرهای پایانی این دوره را در اینجا می بینید.

۴- آموزش رنگ و نقاشی پیشرفته:
در این مرحله که مرحله نهائی کار آموزش آکادمیک نقاشی است هنرجو در کلیه زمینه ها از قبیل طرح و رنگ تقریبا متبحر شده است. آموزش تخصصی این دوره آموزش رنگ اندام و پرتره (چهره) خواهد بود که در حین کار کلیه جزئیات و نکات جزئی در زمینه رنگ بدن و چهره و ساخت انواع رنگ های مخصوص بدن و پرتره و نحوه سایه بندی و رنگ آمیزی بصورت کامل آموزش داده می شود و طول مدت این دوره نیز با در نظر گرفتن استعداد و توانائیهای هنرجو حداقل ۶ ماه خواهد بود. نمونه هائی از کارهای پایان این دوره را در اینجا مشاهده می فرمائید.

همچنین آموزش های تخصصی متنوعی نیز بصورت اختصاصی در این آموزشگاه ارائه می گردند که در اینجا به تعدادی از آنها اشاره می شود:
آموزش تخصصی نقاشی چهره و پرتره.
آموزش تخصصی نقاشی فیگوراتیو و اندام.
آموزش تخصصی طراحی از ابنیه و معماری.
آموزش تخصصی طراحی پرسپکتیو.
آموزش تخصصی ترکیب بندی-Composition.
آموزش تخصصی کارکردن با رنگ.
آموزش تخصصی تکنیکهای مختلف نقاشی.
دوره تخصصی سبک شناسی .
آموزش تخصصی نقاشی از طبیعت.
آموزش نقاشی ویژه کودکان به روش پایه ای.

دوره های ویژه آموزشگاه طراحی و نقاشی پنگوئن برای آمادگی کنکور عملی هنر، امتحانات عملی پایان ترم و پایان سال هنرستانها در رشته های نقاشی و گرافیک و دوره تقویتی آموزش طراحی پایه، اسکیس، پرسپکتیو و سایر مباحث الزامی برای رشته معماری به شرح زیر ارائه می شوند:

۱- برای دانشجویان و دانش آموزان هنرستانی رشته های نقاشی و گرافیک کلاسهای ویژه آماده سازی جهت امتحانات عملی پایان ترم و پایان سال شامل:
الف) آموزش طراحی از انواع حالات چهره (تمام رخ – نیم رخ – سه رخ).
ب) آموزش انواع فیگورها و حالت های مختلف بدن و قرار دادن فیگورها در فضا.
پ) آموزش طراحی از انواع حالات دست.
ت) آموزش علم مناظر و مرایا (پرسپکتیو و طراحی فضاهای داخلی و خارجی).

۲- جهت دانش آموزان و دانشجویان رشته های معماری کلاسهای ویژه طراحی پایه، آموزش اسکیس های معماری، علم مناظر و مرایا و پرسپکتیو، طراحی از فضاهای داخلی و خارجی.

۳- دوره های ویژه آماده سازی دانشجویان و دانش آموزان رشته های هنر برای شرکت در آزمون های عملی کنکور در مقاطع کارشناسی و کاردانی رشته های نقاشی و گرافیک شامل طراحی های آکادمیک پایه، فیگور و چهره، قرار دادن فیگورها در فضا، پرسپکتیو و فضا سازی.

Article source: http://www.penguininstitute.com/fa/training.html

طرح تاتو برای بدن - مرکز تبلیغات آگهی جور

kelidfa.ir/طرح%۲۰تاتو%۲۰برای%۲۰بدن/tag-10048453/

 

طرح تاتو برای بدن- آموزش نقوش حنا. ... تاتو با حنا · تاتو حنا · چند طرح برای تاتو حنا · اموزش تاتو حنا · تاتوی حنا · آموزش تاتو حنا ·طرح تاتو بدن با حنا · شابلون تاتو ...

طرح تاتو بدن با حنا - مرکز تبلیغات آگهی جور

kelidfa.ir/طرح%۲۰تاتو%۲۰بدن%۲۰با%۲۰حنا/tag-10048453/

 

طرح تاتو بدن با حنا- آموزش نقوش حنا. ... تاتو با حنا · تاتو حنا · چند طرح برای تاتو حنا · اموزش تاتو حنا · تاتوی حنا · آموزش تاتو حنا ·طرح تاتو بدن با حنا · شابلون ...

طرح تاتو طراحی روی بدن شابلون تاتو - مرکز تبلیغات آگهی جور

kelidfa.ir/طرح%۲۰تاتو%۲۰طراحی%۲۰روی%۲۰بدن%۲۰شابلون%۲۰...

 

طرح تاتو طراحی روی بدن شابلون تاتو- آموزش نقوش حنا.

طرح تاتو - مرکز تبلیغات آگهی جور

kelidfa.ir/طرح%۲۰تاتو/tag-10087751/

 

طرح تاتو- آموزش نقوش حنا. ... طرح تاتو طراحی روی بدن شابلون تاتو · شابلون بدن · طرح های شابلون · شابلون تاتو روی بدن · شابلونطرح تاتو · سفارش شابلون · شابلون ...

خالکوبی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/خالکوبی

 

خالْ‌کوبی یا تَتو (تاتو) به عمل ایجاد نقوش دائمی یا با ماندگاری طولانی بر روی ... در ابتدا طرح خالکوبی را با خودکار بر روی بدن می‌کشند، سپس سوزن سرطلایی را درون ...

نقوش تاتو - رز بلاگ

tato.rozblog.com/tag/نقوش+تاتو

 

محافظ دست با طرح تاتو های مختلف بدون اینکه هیچ آسیبی به پوست خود برسانید ، نقوش زیبای تاتو را بر دستان خود داشته باشید! قیمت…,نقوش تاتو,تاتو.

طرح اسلیمی تاتو

moumor.binfa.ir/

 

آموزش تتو لب - ابرو - فرموژه و تاتو بر روی دست - اورجینال · آموزش تتو لب - ابرو ... گنجینه نقش و نگار (مجموعه نقوش اسلیمی و هنری ایرانی و شرقی) · گنجینه نقش و ...

هنر تاتو و خالکوبی tattoo art - ا تاتوی خاص خود متفاوت باشید...ب

persiantattooartist.blogfa.com/90012.aspx

 

هنر تاتو و خالکوبی tattoo art - توضیحاتی در زمینه تاتو از انتخاب طرح تا اجرا و ... خالْ‌کوبی یا تَتو (تاتو) به عمل ایجاد نقوش دائمی یا با ماندگاری طولانی بر روی ...

طرح زیبای خالکوبی فوتبال

ww2.matlabhaa.ir/detail/f308cdc1a4f9c20b9dedf9c0cc727f00/.../3/ -  

طرح تاتو و خالکوبی Facebook ، طرح تاتو و خالکوبی ۲ ۴۰۶ likes · ۳ talking about this tatoo. انواع طرح خالکوبی بدن Eforosh ایفروش،یادگیری انواع مدل های نقوش ...

آموزش تاتو حنا - خدمات تاتو موقت حنا |آموزش تاتو بدن

hanatattoo.mihanblog.com/post/category/3

 

نوعی نقاشی با حنا برروی بدن است و معمولا نقش‌ها به صورت گل و طرح های منظم هستند. در این وبلاگ ... مرتبط با: تتو موقت حنا , آموزشتاتو حنا , نقوش حنا , تاتو حنا ,.

[PDF]بررسی تاتو به عنوان هنر در ساختار فرهنگی و اجتماعی معاصر ۱۲۳

ph.aui.ac.ir/article-1-213-fa.pdf

 

بنابر پژوهش حاضر نقوش تاتو و ايجاد آنها بر بدن ضمن برخورداری .... طرح های موردنظر در اين هنر- حرفه می پردازند. ... طرح ها و اجرای اين هنر و هدف از اين كار در ميان افراد.

حكمت خال‌كوبی در ميان مردم عرب خوزستان - عصر ایران

www.asriran.com › صفحه نخست › سیاسی

 

Jul 19, 2011 - سهام سجيراتي‌پور در گفت‌وگو با ايسنا بيان كرد: نقوش خالكوبي زنان ... و زنان عرب بوده و مردان تنها از طرح حيوانات براي خالكوبي استفاده مي‌كنند.

طرح با کلاس تاتو پا - طرح تاتو ساق پا پسرونه - فیگور سرچ

www.figuresearch.ir/ntcdsydcqrmnmctnjcsdcnvdndnsdcacyrctdsnf.... -  

طرح تاتو ساق پا پسرونهدانلود نرم افزار طرح عکس تاتو خالکوبی جدید کمر،ران،بازو،شکم،پا ...خالْ‌کوبی یا تَتو (تاتو) به عمل ایجاد نقوشدائمی یا با ماندگاری طولانی ...

خدمات تاتو موقت حنا |آموزش تاتو بدن - مطالب نقوش حنا

hanatattoo.mihanblog.com/post/category/2

 

خدمات تاتو موقت حنا |آموزش تاتو بدن - مطالب نقوش حنا - مرکز و آرایشگاه آموزش خدمات ... ۰۹۱۲٫۷۰۰٫۹۲۵۶با بهترین مواد حنای طبیعی- هندی-سیاه با آموزش نقش و طرحهای زیبا.

هدف پسران و دختران جوان ایرانی از خالکوبی و تتو - نمناک

namnak.com/تاتو-و-خالکوبی-ایرانی-ها.p35909

 

 

کم نیستند جوانانی که امروزه گرایش زیادی به سمت خالکوبی دارندو طرح های بزرگ و ... خالْکوبی یا تَتو (تاتو) به عمل ایجاد نقوش دائمی یا با ماندگاری طولانی بر روی ...

دانلود عکسهای جدید و زیبا از تاتو - طرح تاتو تاج ۲۰۱۶ جدیدعکسهای ...

www.verygoodsearch.ir/sncqfcdmdnrcfnvxdnjdsdsncvndnsdcacyrct... -  

Feb 7, 2017 - طرح تاتو تاج ۲۰۱۶ جدید - عکسهای زیبا ۹۵-۲۰۱۷دانلود عکس خالکوبی و .... زیبا برای بیماران سرطانی استفاده از حنا برای کشیدن نقوش زیبا روی

خالکوبی؛ از دوپینگ معنوی پهلوان زورخانه تا نقش‌های عجیب بر تن جوانان

namehnews.ir/.../خالکوبی-از-دوپینگ-معنوی-پهلوان-زورخانه-تا-نق...

 

خالْکوبی یا تَتو (تاتو) به عمل ایجاد نقوش دائمی یا با ماندگاری طولانی بر روی پوست ... خیلی هیجان انگیز است من پشت گردنم را یک طرحپر از نقش و نگار زده ام و با ...

استفاده از مام برای شابلون کردن طرح تاتو

eueqpu.dipin.ir/

 

استفاده از مام برای شابلون کردن طرح تاتو. ... آموزش نقوش حنا کار با قیف ، قلم ، شابلون جهت ایجاد نقوش زیبای حنا شامل ۳ cd کار با قیف ، قلم ، شابلون جهت ایجاد نقوش ...

طرح و مدل تاتو-تلگرام شهری

telegram.city/ads/458/طرح-و-مدل-تاتو.html

 

Jul 20, 2016 - خالْ‌کوبی یا تَتو (تاتو) به عمل ایجاد نقوش دائمی یا با ماندگاری طولانی بر ... طرح بوته گل یا گنجشک در زیر گردن برای زیبایی به کار می‌رفته‌است.

 

 

5 پاسخ به “آموزشگاه طراحي و نقاشي پنگوئن …”

 1. Lyn می‌گه:

  I am really thankful to the owner of this web site who has shared this impressive piece of
  writing at at this place.

 2. online spiele casino می‌گه:

  I not to mention my guys appeared to be going through the
  best helpful hints from your site and then unexpectedly
  came up with a terrible suspicion I never thanked you for them.
  Most of the women had been as a result glad to see them and have in effect very much been having fun with these things.
  Appreciate your turning out to be considerably thoughtful and then for picking out these kinds of
  superb resources most people are really eager to understand about.
  My personal sincere apologies for not saying thanks to earlier.

  My website – online spiele casino

 3. best dating sites می‌گه:

  Right now it appears like Drupal is the preferred blogging platform out there right now.
  (from what I’ve read) Is that what you’re using on your blog?

 4. best dating sites می‌گه:

  What’s up, just wanted to mention, I loved this blog post. It was funny.
  Keep on posting!

 5. Best Dating Sites می‌گه:

  Asking questions are genuinely good thing if you
  are not understanding anything fully, except this article gives nice understanding even.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code