خطای دید و نقاشی سه بعدی در …

tiger pelak 2 خطای دید و نقاشی سه بعدی در ...

حمایت از این گونه در معرض خطر یوزپلنگ ایرانی

در حال حاضر حامیان محیط زیست و گونه های جانوری و حتی مردم عادی بسیار از وضعیت دارایی های طبیعی ایران نگران هستند. آنها آنچه در توان دارند برای حمایت از این حیوانات که به دلیل رفتار غیر طبیعی بشر زیستگاهشان مورد هجمه و جانش در خطر قرار گرفته، انجام میدهند.

اما در این میان آنچه درباره این موضوع که بیش از سه سال از مطرح شدن آن در ایران می گذرد، در بر نداشتن نتیجه مطلوب برای یوزپلنگ ایرانی می‌باشد. به گونه ای که نه تنها زیستگاه و شرایط زیستی یوزپلنگ ایرانی بهبودی نداشته است، بلکه فعالیت های فرهنگی و تولید محتوا در این زمینه نیز رشد چندانی نداشته.

 

نقاشی سه بعدی برای معرفی یوزپلنگ ایرانی

برای کشیدن این نقاشی از یوزپلنگ ایرانی نیاز به داشتن چند عکس مناسب از فیگور و مشخصات ظاهری این گونه داشتیم. عکسی حدالمقدور با کیفیتی بیش از ۴ مگاپیکسل. برای پیدا کردن این عکس با کلید واژه هایی نظیر «یوزپلنگ ایرانی»‌ و «یوزپلنگ آسیایی» و «یوزپلنگ» و معادل های زبان های دیگر آن شروع به جست وجو کردیم.

کشیدن نقاشی های سه بعدی روی کاغذ برای ما بیشتر در زمان های آزاد صورت میگیرد و قصد صرف وقت زیادی بر روی آنها را نداریم. سوژه این نقاشی ها در اختیار خود ماست و برای مخاطبان خود این کار را انجام میدهیم. با هدف اینکه بیشتر آنها از دیدن این نقاشی ها لذت ببرند و عده نیز از عکس ها و فیلم های آن برا آموزش نقاشی سه بعدی رو کاغذ بهره ببرند. اما تنها جست و جوی عکس مناسب برای شروع طراحی بیش از دو ساعت زمان برد!

iranian panther salso art 3d thumb Copy خطای دید و نقاشی سه بعدی در ...

نقاشی سه بعدی از یوزپلنگ ایرانی روی کاغذ

برچسب‌ها: نقاشی سه بعدی, یوزپلنگ ایرانی, خطای دید, کاغذ, آموزش نقاشی سه بعدی

ادامه مطلب…

Article source: http://rtist.ir/tag/%D9%86%D9%82%D8%A7%D8%B4%DB%8C-%D8%B3%D9%87-%D8%A8%D8%B9%D8%AF%DB%8C

انتشار توسط 8 تم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

*

code