شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی …

نوشته شده در موضوع طراحی از چهره در 13 دسامبر 2014

نویا سیستم تکنولوژی، پیشرو در ارائه خدمات

برنامه نویسی

، تولید نرم افزارهای مبتنی بر وب و ویندوز، طراحی سایت، پیاده سازی، بهینه سازی، طراحی وب سایت، سئو و خدمات گرافیک تا چاپ می باشد. توجه ما بر کیفیت و ابزار ما دانش است. برای آشنایی بیشتر با ما، لطفا به بخش پروژه های طراحی سایت انجام شده مراجعه نمایید. نویا سیستم با ارائه روشهای منحصر بفرد در طراحی سایت و پیاده سازی سایت های اینترنتی، و با سالها تجربه در این خصوص، آمادگی خود را برای

طراحی سایت

،

برنامه نویسی

و پیاده سازی وب سایت شما اعلام می دارد. از جمله تخصص های ما می توان به برنامه نویسی اختصاصی پایگاه های اینترنتی بزرگ، پیاده سازی نرم افزارهای سفارشی تحت وب، اپلیکیشن های کاربردی تحت ویندوز، فروشگاه های اینترنتی، طراحی سایت، وبلاگ ها و دیگر موارد مرتبط را نام برد. طراحی سایت نویا سیستم به همراه تیمی قدرتمند صورت خواهد گرفت بطوریکه در پایان، سایت های ساخته شده، چیزی فراتر از خواسته های مورد نظر شما خواهند بود.
شاید بتوان گفت این شرکت، یکی از فعال ترین شرکت ها در زمینه

برنامه نویسی اختصاصی

و سفارشی در میان شرکت های همکار نرم افزاری می باشد. رزومه ما کوله باری از تجربه را در تولید نرم افزار نشان می دهد. این شرکت در سال 1391 با نام ثبتی نویان سحر پایدار و نیز شماره ثبت 428681 در اداره ثبت شرکت ها، به ثبت رسیده است.

برای سفارش خدمات به بخش تماس با ما رفته و با ما تماس بگیرید.

Article source: http://www.noyasystem.com/

دیدگاهتان را بنویسید