نقاشی و طراحی سیاه قلم چهره.

نوشته شده در موضوع طراحی از چهره در 13 دسامبر 2014
نقاشی و طراحی سیاه قلم چهره.آدرس گالری : بابل – انتهای بلوار کشاورز – شهرک امام خمینی – حقانی. 09111123224

گالری ماه تی تی نگار همه روزه جهت بازدید عموم ، قبول سفارش و ثبت نام آموزش باز است.

هنرجویان می توانند از دو سایت آموزشی وطراحی دیگر ما بنامهای: تی تی نگار (هنرهای تجسمی و آموزش) و نگار ماه تی تی(طراحی سیاه قلم چهره و آموزش) دیدن نمائید.

********************

عکس بدهید تا با اجرای تکنیکهای نقاشی اثر هنری زیبا داشته باشید.ما در سیاه قلم و نقاشی هیچ وقت از کاغذ نازک و غیر نقاشی و کنته استفاده نمی کنیم مگر اینکه خود متقاضی بخواهد. برای همین هم مدت نقاشی ما طولانی تر و با کیفیت تر است .

ماه تی تی نگار اولین سایت سیاه قلم و نقاشی که می تواند عکس چهره شما را با تکنیک نقاشی، هنری کند تا از این طریق به چهره هنری خود، زیاد نگاه کنید و با این نگاه نو، هنر دوستی خود شوید .

فقط با یک تماس ساده هم می توانید صاحب یک اثر فوق العاده ، ماندنی و خاطره انگیز هنری نقاشی از چهره خود و یا عزیزان تان شوید. قبول سفارش نقاشی بطور تضمینی از طریق آنلاین و ارسال نقاشی بوسیله پستی یا پیک و … می باشد.

09111123224

mahtitinegar@yahoo.com

به سایت ماه تی تی نگار ، اولین سایت سیاه قلم و نقاشی شهر پر آوازه استانی و کشوری بهار نارنج خوش آمدید.
اگر قبول داریم هنر مظهر زیبا ئی ، شادی آفرین ، به یاد ماندنی و خاطره انگیز است پس چرا این ارزش دوست داشتنی و لذت هنری باید انحصارا” در نزد عده خاصی باشد؟ بلکه متعلق به همگان و باید در اختیار همه ی علاقه مندان و دوستداران به رئال هنری و زیبائی باشد. علی اشرف حقانی بای

این سایت با تخصص در فن طراحی ، عکاسی ، نقاشی و خوشنویسی و نهایتا” تجربیات بدست آمده ناشی از مجموعه فنون هنری ، یکی از مناسب ترین مرجع طراحی و نقاشی چهره در تمامی نقاط ایران عزیز و مکانی شایسته برای سفارش طراحی و نقاشی های رنگ روغن ، سیاه قلم ، پاستل ، مداد رنگی ، کنته و … بطور آنلاین خواهد بود که از روی تصاویر چهره با ژست های گوناگون ( انتخاب از مدل های نقاشی موجود در سایت و یا هر خواسته و ایده دیگری داشته باشید ) برای انجام کار با کیفیت خوب و تضمینی در اوایل سال 1392صد در صد بطور آنلاینی افتتاح شده است .

سایت ماه تی تی نگار با زیباترین طراحی و نقاشی ها و با مناسب ترین قیمت در خدمت شما سروران گرامی خواهد بود که می خواهید یک رئال هنری زیبا از چهره خود و یا عزیزان تان با ژست ها و مدل های خاطره انگیز در خانه ، محل کار و یا هر جای دیگری داشته باشید و یا می خواهید با هدیه ای بیاد ماندنی برای کسانی که خیلی دوست شان دارید ، زندگی اش لذت بخش و خاطره انگیز شود.
زیبائی چهره خود و عزیزان تان را با درخواست طراحی و نقاشی اعم از جوانی ،بزرگسالی ، پیری ، هنری ، کاریکاتوری ، واقعی ، ژستی ، طنزی ، ایده آلی ، عروسی ، خانوادگی ، مناسبتی و خلاصه هر جوری که دل تان می خواهد که همان یک خاطره ماندنی فردای شما و خانواده محترمتان شود . فقط کافی است با یک تماس ساده( 3224 – 112 – 0911 ) عکس داخل کامپیوترتان را بدون هیچ هزینه ای از طریق آنلاین و ایمیل (mahtitinegar@yahoo.com ) برای ما بفرستید و یا در صورت مقتضی با مراجعه حضوری یک عدد سی . دی محتوی عکس تان را به ما تحویل نمائید ومتعاقبا” پس از انجام کار ، نقاشی ها از طریق پست ارسال خواهد شد.

کلاس های آموزش طراحی و نقاشی برای سنین مختلف و سبکهای گوناگون نقاشی اعم از انواع سیاه قلم و رنگ روغن دایر خواهد بود که پس از ثبت نام در اولین فرصت جهت حضور در کلاس دعوت بعمل می آید و آنهائی که نمی توانند و یا نمی خواهند در کلاس های آموزشی طراحی و نقاشی شرکت کنند، مشاوره مقتضی خواهیم داد. مطمئنا” اگر علاقه هست ، شما هم می توانید هنرجو و سپس هنرمند شوید.
ضمنا” برای قبول تدریس در مکان مورد نظر هنر جو و یا هنر جویان برابر توافق های معموله ، آمادگی وجود دارد .

فیلم های ویدئوئی آموزشی کاملا” جدید اعم از طراحی و نقاشی، سیاه قلم، پاستل، رنگ روغن، کنته و هرگونه سبک طراحی و نقاشی که مورد نیاز باشد : portrayal – sketching – sketch – portraits – Landscape – برای هنرجویان مبتدی ، متوسط و پیشرفته در تمام سنین با قیمت مناسب و کیفیت عالی بفروش می رسد و در این راستا می توانید در خصوص کسب توانائی ها بیشتر و رفع اشکالات خود ،از ما مشاوره رایگان دریافت کنید.

این سایت اختصاص به نقاشی دارد درج مطالب فقط با نوشتار فارسی و به موضوعات نقاشی اشاره شود. و رعایت کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران مربوط به اینترنت الزامی خواهد بود .

.:حق مالکیت و انتشار کلیه آثار و مطالب این وبگاه متعلق به هنرکده ماه تی تی نگار می باشد :.

ماه تی تی نگار این اطمینان را به شما می دهد که نقاشی و طراحی مانند عکس شما و شبیه شما باشد . و کسانی که در این خصوص وسواس هستند ، هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشند.
ضمنا” خود نقاشی و طراحی بهتر از عکس نقاشی های است چون عکس موجود در سایت که با دوربین نه چندان خوب من و با نور ضعیف گرفته شده است و بهین لحاظ عکسها کیفیت شان کمتر از خود نقاشی می باشد.

لطفا” نظر و مطالب و یا سو الات مربوط به نقاشی را در سایت ماه تی تی نگار ثبت کنید تا مورد استفاده عموم قرار گیرد .

عکس ساده بدهید تا با اجرای تکنیکهای نقاشی اثر هنری زیبا داشته باشید.

در پایان می توانید از وبلاک http://negaremahtiti.blogfa.com/ طراحی سیاه قلم چهره و آموزش مربوط به فقط سیاه قلم چهره و همچنین از http://titinegar.blogfa.com/ هنرهای تجسمی و آموزش

دیدن کنید

ماه تی تی نگار می تواند عکسهای موبایل و یا عکسهای قدیمی،کم کیفیت شما را که خیلی دوستشان دارید به نقاشی وسیاه قلم شفاف باکیفیت و هنری تبدیل کند.

********************

آدرس گالری ماه تی تی نگار : بابل – انتهای بلوار کشاورز – شهرک امام خمینی – حقانی. 09111123224
گالری ماه تی تی نگار همه روزه جهت بازدید عموم ، قبول سفارش و ثبت نام آموزش باز است.

Article source: http://www.mahtitinegar.ir/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code