زیباترین نقاشی های سه بعدی …

نوشته شده در موضوع خرید آموزش نقاشی در 14 دسامبر 2014

با سلام خدمت شما بازدید کننده گان محترم
برای این پست از سایت گرافیکباز برترین نقاشی های سه بعدی سطح خیابان را آماده کرده ایم امیدواریم لذت ببرید.
نقاشی های خیابانی به نقاشی هایی میگویند که بر سطح خیابان با رنگ یا گچ رنگی ترسیم میشوند و هنگامی که از زاویه ی خاصی آنها را مشاهده می نمایید تصویری را مشاهده خواهید کرد که معمولا با نقش پردازی افراد کاملاً سه بعدی به نظر می آیند.
این نقاشی ها حدود ده سال است که رواج پیدا کرده که هدف آنها غیر از سرگرم کردن مردم ،تبلیغ محصولی خاص یا برند معروفی می باشد.
در سال ۲۰۱۱ این نقاشی ها از نظر خلاقیت وعظمت پیشرفت قابل ملاحظه ای داشت بطوری که چندین بار رکورد جهانی گینس شکسته شد.
گرافیکباز مشتاقانه منتظر نظرات شما در مورد نقاشی های ارائه شده خواهد بود.
معرفی نقاشی ها بصورت صعودی :
رتبه ی دهم :
پست سفارشی
این نقاشی توسط خانم Melanie Stimmell برای شرکت در فستیوال FringeMK که هر ساله در ماه ژوئن در انگلستان برگزار می شود ترسیم شده است.

رتبه ی نهم :
نقاشی سه بعدی اسکی
این نقاشی توسط Manfred Stader در فروشگاه مرکزی جی دانسک در کشور لهستان طراحی شده است. این شخص از تصاویر عمودی و افقی برای هرچه بیشتر طبیعی جلوه دادن نقاشی خود استفاده کرده است.

رتبه ی هشتم :
بیتلز
این نقاشی توسط تیم Planet Street Painting برای فستیوال نقاشی های خیابانی James Carling در اکتبر سال ۲۰۱۱ در لیورپول انگلستان طراحی شده است.

رتبه ی هفتم:
غار بابا نوئل
کهنه سرباز نقاشی خیابانی ، Julian Beever این نقاشی را در شهر کمبرلی طراحی کرده است. جولین یکی از معروفترین افرادی است که به خوبی نقاشی سه بعدی را می شناسد. او این نقاشی را با گچ ترسیم کرده است.

رتبه ی ششم:
زندگی با ارزش
این نقاشی توسط تیم تبلیغاتی خیابانی طراحی شده است. این اثر در محوطه ای به مساحت صد مترمربع در لندن قرار دارد.این اثر خوشنام ترین و معروفترین اثر سه بعدی به شما می آید.زیرا تمامی مردم سراسر جهان کاراکتر های استفاده شده در این اثر را به یاد دارند.

رتبه ی پنجم:
مرغ افسانه ای
Edgar Muller سومین نقاش برتر خیابانی ست.(نفر اول » Kurt Wenner) و (نفر دوم » Julian Beever(شماره ۷))
ادگار این نقاشی را در شهر میشیگان آمریکا ترسیم کرده است.او این نقاشی را برای گالری نقاشی های خیابانی در ماه آگوست طراحی کرده است.

رتبه ی چهارم:
آدمک های اسباب بازی
این اثر هم توسط تیم Planet Street Painting برای فستیوال Sarasota Chalk در نوامبر طراحی شده است.

رتبه ی سوم:
سفر به بریتانیا
این نقاشی زیبا و حیرت آور توسط Joe Hill ترسیم شده است.جوی انگلیسی برای شناخت مردم نسبت به انگلستان به کشورهای متعددی سفر کرده و نقاشی های مختلفی طراحی کرده است.تصویر زیر نقاشی وی در شانگهای چین را نمایش میدهد.او این نقاشی را بر روی دو دیوار و زمین طراحی کرده است.

رتبه ی دوّم:
بازی ریبوک
Joe Hill که خالق اثر قبل نیز بود این اثر را نیز در لندن طراحی کرده است. این اثر با طول صد و شش متر توانست رکورد طولانی ترین اثر آنامورفیک(anamorphic) جهان را بشکند.البته این اثر زیاد دوام نیاورد و تنها پس از یک ما Qi Xinghua چینی این رکورد را به نام خود ثبت کرد.

رتبه ی اوّل:
مرکز خرید
Qi Xinghua توانست با خلق این اثر در شهر ماکائو چین ،رکورد جهانی طولانی ترین اثر خیابانی را با طول صد و بیست متر به نام خود ثبت کند.او این اثر را به مناسبت دومین سال تاسیس این مرکز خرید طراحی کرده است. این دومین باری است که Qi این رکورد را به نام خود ثبت میکند.

گرافیکباز مشتاقانه منتظر نظرات شما در مورد نقاشی های ارائه شده خواهد بود.

Article source: http://www.graphicbaz.ir/graphic/greatest-3d-street-arts-of-2011/

دیدگاهتان را بنویسید