نقاشی، طراحی و سیاه قلم چهره

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 04 آگوست 2015
نقاشی، طراحی و سیاه قلم چهرهماه تی تی نگار اولین سایت نقاشی که می تواند عکس چهره شما را با نقاشی، هنری کند تا از این طریق به چهره هنری خود، زیاد نگاه کنید و با این نگاه نو، هنر دوستی خود شوید .

فقط با یک تماس ساده هم می توانید صاحب یک اثر فوق العاده ، ماندنی و خاطره انگیز هنری نقاشی از چهره خود و یا عزیزان تان شوید.

09111123224

mahtitinegar@yahoo.com

نقاشی تان را در مناسبتهای مختلف شادی خصوصا” جشن تولد و … هدیه ای خاطره انگیز برای عزیزانتان به ماه تی تی نگار سفارش دهید. شما می توانید از نزدیک به هنرکده ما در بابل – بلوار کشاورز و یا از هنرکده سایت اینترنتی ماه تی تی نگار www.mahtitinegar.ir در سراسر کشور عزیزمان دیدن فرمائید. اگر مورد قبول شماست ، پس سفارش دهید. تماس 09111123224 حقانی بای مازندران . مطمئن باشید ما برای هنری کردن سفارش شما، وقت بیشتری را به سفارش شما اختصاص خواهیم داد، چرا که همه ما از هنر لذت می بریم. قبول سفارش و آموزش با کیفیت نقاشی ، طراحی، سیاه قلم و خوشنویسی . برای اطمینان بیشتر به سایت ماه تی تی نگار مراجعه نمائید .
برای سفارش بهترین نقاشی و طراحی از روی عکس برای عزیزان تان از هنرکده ماه تی تی نگار دیدن کنید. تا واقعیت را ببینید.ماه تی تی نگار می تواند عکسهای موبایل و یا عکسهای قدیمی،کم کیفیت شما را که خیلی دوستشان دارید با حوصله به نقاشی و سیاه قلم شفاف باکیفیت و هنری تبدیل کند. . www.mahtitinegar.ir تماس 09111123224 حقانی بای مازندران .
ضمنا” آموزش تضمینی خوشنویسی با خودکار و یا مداد برای بزرگسالان ، دانشجویان ، نظری ، راهنمائی و … حتی اگر بد خط ترین باشند. چون با تکنیک ما همه می توانند با خیال راحت برای همیشه خوشنویس شوند و این توانمندی و هنر را تا آخر عمر با خود داشته باشند و از خوشنویسی خودشان لذت ببرند. گالری ماه تی تی نگار همه روزه جهت بازدید عموم ،قبول سفارش و ثبت نام آموزشهای هنر های تجسمی و خصوصا” تکنیک های خوشنویسی(تحریری)، نقاشی، طراحی و… باز است

به سایت ماه تی تی نگار ، اولین سایت نقاشی شهر پر آوازه استانی و کشوری بهار نارنج خوش آمدید. اگر قبول داریم هنر مظهر زیبا ئی ، شادی آفرین ، به یاد ماندنی و خاطره انگیز است پس چرا این ارزش دوست داشتنی و لذت هنری باید انحصارا” در نزد عده خاصی باشد؟ بلکه متعلق به همگان و باید در اختیار همه ی علاقه مندان و دوستداران به رئال هنری و زیبائی باشد. علی اشرف حقانی بای

این سایت با تخصص در فن طراحی ، عکاسی ، نقاشی و خوشنویسی و نهایتا” تجربیات بدست آمده ناشی از مجموعه فنون هنری ، یکی از مناسب ترین مرجع طراحی و نقاشی چهره در تمامی نقاط ایران عزیز و مکانی شایسته برای سفارش طراحی و نقاشی های رنگ روغن ، سیاه قلم ، پاستل ، مداد رنگی ، کنته و … بطور آنلاین خواهد بود که از روی تصاویر چهره با ژست های گوناگون ( انتخاب از مدل های نقاشی موجود در سایت و یا هر خواسته و ایده دیگری داشته باشید ) برای انجام کار با کیفیت خوب و تضمینی در اوایل سال 1392صد در صد بطور آنلاینی افتتاح شده است .

سایت ماه تی تی نگار با زیباترین طراحی و نقاشی ها و با مناسب ترین قیمت در خدمت شما سروران گرامی خواهد بود که می خواهید یک رئال هنری زیبا از چهره خود و یا عزیزان تان با ژست ها و مدل های خاطره انگیز در خانه ، محل کار و یا هر جای دیگری داشته باشید و یا می خواهید با هدیه ای بیاد ماندنی برای کسانی که خیلی دوست شان دارید ، زندگی اش لذت بخش و خاطره انگیز شود.
زیبائی چهره خود و عزیزان تان را با درخواست طراحی و نقاشی اعم از جوانی ،بزرگسالی ، پیری ، هنری ، کاریکاتوری ، واقعی ، ژستی ، طنزی ، ایده آلی ، عروسی ، خانوادگی ، مناسبتی و خلاصه هر جوری که دل تان می خواهد که همان یک خاطره ماندنی فردای شما و خانواده محترمتان شود . فقط کافی است با یک تماس ساده( 3224 – 112 – 0911 ) عکس داخل کامپیوترتان را بدون هیچ هزینه ای از طریق آنلاین و ایمیل (mahtitinegar@yahoo.com ) برای ما بفرستید و یا در صورت مقتضی با مراجعه حضوری یک عدد سی . دی محتوی عکس تان را به ما تحویل نمائید ومتعاقبا” پس از انجام کار ، نقاشی ها از طریق پست ارسال خواهد شد.

کلاس های آموزش طراحی و نقاشی برای سنین مختلف و سبکهای گوناگون نقاشی اعم از انواع سیاه قلم و رنگ روغن دایر خواهد بود که پس از ثبت نام در اولین فرصت جهت حضور در کلاس دعوت بعمل می آید و آنهائی که نمی توانند و یا نمی خواهند در کلاس های آموزشی طراحی و نقاشی شرکت کنند، مشاوره مقتضی خواهیم داد. مطمئنا” اگر علاقه هست ، شما هم می توانید هنرجو و سپس هنرمند شوید.
ضمنا” برای قبول تدریس در مکان مورد نظر هنر جو و یا هنر جویان برابر توافق های معموله ، آمادگی وجود دارد .

فیلم های ویدئوئی آموزشی کاملا” جدید اعم از طراحی و نقاشی، سیاه قلم، پاستل، رنگ روغن، کنته و هرگونه سبک طراحی و نقاشی که مورد نیاز باشد : portrayal – sketching – sketch – portraits – Landscape – برای هنرجویان مبتدی ، متوسط و پیشرفته در تمام سنین با قیمت مناسب و کیفیت عالی بفروش می رسد و در این راستا می توانید در خصوص کسب توانائی ها بیشتر و رفع اشکالات خود ،از ما مشاوره رایگان دریافت کنید.

این سایت اختصاص به نقاشی دارد درج مطالب فقط با نوشتار فارسی و به موضوعات نقاشی اشاره شود. و رعایت کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران مربوط به اینترنت الزامی خواهد بود .

ما منتظر ارائه سلیقه ها و نکته نظرات شما دوست داران هنر خواهیم بود .

.:حق مالکیت و انتشار کلیه آثار و مطالب این وبگاه متعلق به هنرکده ماه تی تی نگار می باشد :.

ماه تی تی نگار این اطمینان را به شما می دهد که نقاشی و طراحی مانند عکس شما و شبیه شما باشد . و کسانی که در این خصوص وسواس هستند ، هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشند.

لطفا” نظر و مطالب و یا سو الات مربوط به نقاشی را در سایت ماه تی تی نگار ثبت کنید تا مورد استفاده دیگران قرار گیرد و یا پاسخ لازم داده شود .

Article source: http://www.mahtitinegar.ir/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code