نقاشی با تراشه های مداد رنگی …

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در ۲۷ مرداد ۱۳۹۴

نقاشی با تراشه های مداد رنگی

 تراشه های دورریختنی مدادها را می توان با خلاقیت به نقاشی های زیبایی تبدیل کرد . این تراشه های دورریختنی مداد هنگام تراشیدن حالت های مختلفی دارند . مدادهای دایره ای تراشه های صاف دارند و مدادهایی که حالت چند ضلعی دارند تراشه های زیباتری نسبت به مدادهای گرد دارند . در ادامه مطلب چند نمونه ترکیب تراشه ها با نقاشی های کودکانه را مشاهده کنید .

کاردستی با تراشه مداد رنگی

در این تصویر از تراشه های مداد در ترکیب با نقاشی ها استتفاده های متنوعی شده است . از تراشه های مداد می توان به جای موج دریا ، دامن زیبا و چین چین زنانه ، مدل موی پسرانه ، یال شیر ، بال پروانه و گلبرگ های گل استفاده کرد .

بچه ها به تراشیدن مداد علاقه دارند . خانه ی نگهداری تراشه ها روی مداد تراش ها همیشه پر از تراشه است . به جای خالی کردن تراشه ها در سطل زباله آن ها را در ظرفی نگه دارید و در اوقات فراغت کنار بچه ها بنشینید و با همین تراشه های مداد رنگی نقاشی های خلاقانه بکشید .

مطالب مشابه :

Article source: http://nazak.ir/642/%D9%86%D9%82%D8%A7%D8%B4%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B4%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.html

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code