سالگرد ازدواج لاله اسکندری …

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در ۲۴ مهر ۱۳۹۴
سالگرد ازدواج لاله اسکندری ...

سید محمد خاتمی متنی برای تبریک سالگرد ازدواج لاله اسکندری نوشته که در ادامه ملاحظه میکنید.

متن تبریک آقای خاتمی به لاله اسکندری ، سالگرد ازدواج بازیگر مشهور ، تبریک خاتمی به بازیگر مشهور

سید محمد خاتمی نوشت: «سالروز پیوند مبارک عزیزان جوانبخت لاله خانم اسکندری هنرمند عزیزو آگاه و جناب آقای ساسان فیروزی را به آنان و همه دوستداران هنر و فضیلت تبریک می گویم و برایشان در همه حال و در همه جا سلامتی و شادابی آرزو می کنم».

لاله اسکندری و همسرش ، تبریک خاتمی به بازیگر مشهور ، بازیگر

لاله اسکندری متولد ۱۳۵۵ در تربت حیدریه و دانش آموخته رشته طراحی گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز است. آغاز کار او در سینما با بازی در فیلم«متولد ماه مهر» به کارگردانی احمدرضا درویش در سال ۱۳۷۸ بود.

اشتغال اسکندری به حرفه بازیگری در سینما و تلویزیون، مانع از ادامه فعالیت های وی در دیگر عرصه های هنری چون نقاشی، موزائیک و عکاسی نشده است. در حوزه عکاسی، او تاکنون دو نمایشگاه انفرادی عکس در ایران و سوئد برگزار کرده و در دو نمایشگاه گروهی عکس در آمریکا نیز شرکت داشته است.

سالگرد ازدواج لاله اسکندری و همسرش ، بازیگر ، بازیگر زن

لاله اسکندری در سال ۱۳۸۶  در یک نمایشگاه صنعت ساختمان در تبریز با همسرش ساسان فیروزی آشنا شد.

لاله اسکندری در کنار همسرش ، بازیگر زن ، لاله اسکندری و همسرش

لاله اسکندری: من به خاطر کار و تجربه ای که دارم و رشته تحصیلی ام که گرافیک بوده است، علاقه زیادی به این رشته دارم و چون در دکوراسیون و کارهای پتینه و موزاییک و بحث چیدمان خانه و بخش زیبایی شناسی آن سال ها فعالیت می کنم، به دیدن آثار علاقمند هستم و به دیدن نمایشگاه رفتم تا ببینم می توانم در بخش خارج از تهران هم مشارکت داشته باشم. شرکت ساسان در همان نمایشگاه غرفه داشت و من برای دیدن غرفه و بازدید شرکت آنها رفتم. می خواستم با نوع این فعالیت نیز آشنا شوم و من در کارهای طراحی با شرکت ایشان مشغول کار شدم و یکسری کارهای تبلیغاتی با هم انجام دادیم و اینجا بود که آشنایی ما آغاز شد.

Article source: http://namnak.com/6895-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC-%D9%84%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%86%D8%AF%D8%B1%DB%8C.html

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code