وب سایت سیاه قلم : نقاشی سیاه قلم و کنته از روی تصاویر شما

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در ۲۸ بهمن ۱۳۹۴

با نام و یاد خدا و با عرض سلام. سایت سیاه قلم بزرگترین و کاملترین مرجع نقاشی سیاه قلم در ایران ، مکانی برای سفارش نقاشی های سیاه قلم با کنته از روی تصاویر چهره  با  ژست های مختلف از شما یا عزیزان شما ،افتتاح شد. این سایت با زیباترین نقاشی ها و مناسب ترین قیمت در خدمت شما عزیزانی خواهد بود که میخواهید یک نقاشی طبیعی و زیبا از چهره خود داشته باشید و یا میخواهید یک هدیه بیاد ماندنی به آنان که دوستشان دارید اهدا کنید.

برای اولین بار در ایران سایت سیاه قلم افتخار این را دارد که سفارشات نقاشی چهره شما ایرانیان عزیز را بصورت آنلاین دریافت و در کمترین زمان ممکن آماده و توسط پیک بادپا در تهران و پست در شهرستان ها ارسال نماید.

شماره ی تماس:۰۹۳۹۳۳۷۴۵۱۴

 

هزینه ی نقاشی ها :

 

۳۰در۴۰ چهره باقاب ۳۵ تومان

۵۰در ۶۵ چهره با قاب ۶۰ تا۷۰ تومان

۵۰در۶۵ نیم تنه باقاب۸۵ تا ۹۵تومان

۵۰در ۶۵ تمام قد با قاب ۱۱۰ تومان

۱۰۰در۷۰ چهره با قابت۹۵تا ۱۰۵تومان

۱۰۰در۷۰ نیم تنه باقاب۱۳۵ تا۱۵۰تومان

۱۰۰در ۷۰ تمام قد باقاب ۱۹۰ تومان

البته قیمت عکس با لباس مجلسی و موی شینیون برای خانمها وهمچنین عکس عروس و داماد بعد از رویت عکس قیمت گذاری میشود که به عروس و داماد ها تخفیف  ویژه داده میشود.

نقاشی ۳۰در ۴۰ به دلیل کوچک بودن سایز فقط چهره پذیرفته میشود با ژست خاص یا عکس پرسنلی  فرقی نخواهد داشت

به کسانی که بیش از دو کار سفارش دهند تخفیف باورنکردنی داده خواهدشد

اگر شما خیلی دوست دارید که عکس خود یا عزیزتان را به نقاشی تبدیل کنید ولی فقط یک مشکل دارید وآن هم قیمت هاست باما ارتباط برقرار کنید تا به شما راه حلی پیشنهاد کنیم تا شما هم به آنچه میخواهید برسید

هرگز به خاطر سفارشاتتان پشیمان نخواهید شد ما با بهترین کادر در خدمت شماییم

لازم به توضیح و راهنمایی است که هرچه عکس ارسالیتان بزرگتر و با کیفیت بهتر باشد نقاشی مطلوب تر خواهد بود خصوصا کسانی که سایز  ۱۰۰در ۷۰ سفارش میدهند

کسانی که نمیدانند عکسشان به کدام گروه چهره .نیم تنه یا تمام قد تعلق دارد بعد از ارسال عکس راهنماییشان خواهیم کرد و هم چنین اگر به اطلاعات زیر هر نقاشی در گالری رجوع کنید کمکتان خواهد کرد ویا اینکه موس را روی عکس های بالا نگاه دارید تا شما را راهنمایی کند.

شماره ی تماس:۰۹۳۹۳۳۷۴۵۱۴

 

 

Article source: http://www.siyaghalam.ir/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code