جادوی خطای دید

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 01 مارس 2016
جادوی خطای دید

نقاشي سه‌ بعدي خياباني، يک کار هنري دو بعدي است که روي زمین اجرا مي‌شود و به شما يک نماي سه ‌بعدي عرضه میکند. اين نقاشي‌ها مي‌تواند بسيار واقعي و جذاب باشد. خلق اين نقاشي‌ها کاري سخت و زمان‌بری است چرا که از يک نقاشي دو بعدي يک منظره سه‌بعدي به وجود مي‌آورد.

6369b about 3d painting جادوی خطای دید

اين روزها هنر نقاشي سه‌بعدي خياباني پرطرفدارتر از گذشته شده است. برندهاي مشهوري از جذابيت نقاشي‌هاي سه‌بعدي براي تبليغ محصولاتشان استفاده مي‌کنند. در برخی از شهرهای ایران از جمله تهران گرایش به سمت نقاشی های سه بعدی برای زیباسازی شهر پیدا شده .

نقاشی سه بعدی خیابانی اغلب در کشورهای اروپایی( در فستیوال ها و نمایشگاههای بزرگ) بر روی سطح خیابان و پیاده روها و توسط نقاشان ماهر کشیده می شود و همیشه با استقبال عجیبی از مردم روبرو شده است به طوری که افراد هنگام عبور از کنار این نقاشی ها چند دقیقه ای می ایستند و عکس های یادگاری گرفته و خنده بر لبشان نقش می بندد.

با اجرای این نقاشی های جذاب در پارک ها ، معابر ، فضاهای باز نمایشگاهی کشور عزیزمان می توان لبخندی هر چند کوتاه را در دوران زندگی ماشینی به هموطنانمان هدیه داد.

این نوع نقاشی ها اغلب به صورت دستی و با رنگ ها و گچ های خاص بر روی زمین کشیده می شود. حتی در ایران هم به این شیوه آثاری خلق شده . ایجاد عمق در کف سالن، یا برجستگی با کمک خطای دید انسان از جمله آثاری ست که معمولا هنرمندان این رشته به اجرای آن علاقمندند. یک خصوصیت جالب این تصاویر- که فقط از یک نقطه به صورت سه بعدی دیده می شوند- استفاده تبلیغاتی آن است. صاحبان مشاغل ، شرکت  ها و … می توانند از این شیوه نوین تبلیغاتی استفاده نمایند. به این ترتیب که با اجرای این نقاشی های جالب و منحصر به فرد در نمایشگاه ها و فضاهای باز اطراف محل کار خود می توانند در توجه خاص بازدید کنندگان قرار گیرند. موضوع به همین جا ختم نمی شود . بازدیدکنندگان با انتشار عکس هایی که در کنار نقاشی تبلیغاتی آنها می گیرند؛ علاوه بر ثبت تصاویر در دوربین ها و تلفن های همراه خود ؛ مطمئنا آن را به افراد دیگری نشان خواهند داد و چه بسا تصاویر تبلیغاتی شما سر از اینترنت و شبکه های متعدد اجتماعی سر در بیاورد.تصاویر منتشر شده نام و نشان های تجاری را با خود به این طرف و آن طرف می برند. 

برچسب‌ها: نقاشی سه بعدی, درباره, چگونه, نحوه, اموزش

Article source: http://rtist.ir/tag/%D9%86%D9%82%D8%A7%D8%B4%DB%8C-%D8%B3%D9%87-%D8%A8%D8%B9%D8%AF%DB%8C

tiger pelak 2 جادوی خطای دید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code