درباره ماه تی تی نگار

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 01 مارس 2016
درباره ماه تی تی نگار
ماه تی تی نگار با آرزوی خاطرات خوش، حضور شما را ارج می نهد و منتظر اظهارات و خواسته های ایده الی شماست. با تلگرام 09111123224 اگر کارهای ما را قبول دارید نگران هیچ چیز نباشید چون همه ی خواسته های شما قابل اجراست حتی بیشتر و بهتر از آنچه که می خواهی .

در مرحله اول سفارش از ارسال رایگان بهره مند می شوید و در مرحله بعدی سفارشات تخفیف بیشتری می گیرید. ضمنا” در تمام دوره سفارشات برای ارائه بهترین سیاه قلم از مشاوره رایگان تخصصی ما در زمینه انتخاب عکس و تغییرات آن و نحوه طراحی استفاده می کنید.

1 ـ آموزش های حضوری یا تلگرامی

ـــــــــــــــــــــ

کلاس های آموزش طراحی و نقاشی برای سنین مختلف و سبکهای گوناگون نقاشی اعم از انواع سیاه قلم ، مداد رنگی ، کنته ، پاستل ، آبرنگ ، گواش و رنگ روغن برای همه سنین و دوره ها دایــر خواهد بود که پس از ثبت نام در اولین فرصت جهت حضور در کلاس دعوت بعمل می آید وآنهائی که نــمی توانند و یا نــمی خواهند در کلاس های آموزشی طراحی و نقاشی حضورا” شرکت کنند، از طریق تــــلگرام آمـــوزش های مربوط به سنین مختلف از سوی استاد حقانی داده می شوند.
ضمنا” آموزش حضوری و تضمینی خوشنویسی با خودکار ، یا مداد و قلم نی برای بزرگسالان ، دانشجویان ، نظری ، راهنمائی و … حتی اگر بد خط ترین باشند، درآینده نزدیک و مکان مناسب دایر خواهد شد، چون با تکنیک ما همه می توانند با خیال راحت برای همیشه خوشنویس شوند و این توانمندی و هنر خوشنویسی را تا آخر عمر با خود داشته باشند و از نوشتن خودشان لذت ببرند. ماه تی تی نگار

ضمنا” از اول سال 95 بنابر درخواست عده ای از هنرجویان، هنرکده ماه تی تی نگار به مکان مناسب تری انتقال می یابد.

2 ـ تخصص و تکنیک
ـــــــــــــــ

این سایت با تخصص در فن طراحی، سیاه قلم، نقاشی وخوشنویسی ، تجربه روتوشکاری در عکاسی اعم از روتوش فیلم و عکس، شناخت نور، ژستهای گوناگون عکس ها و… اعمال همه این تجربیات ارزنده در هنرهای مختلف باعث خواهد شد تا هر خواسته یا تغییرات احتمالی شما را یکجا در مطالبات تان حتی خوشنویسی زیرآن، پاسخگو باشد و به واسواس های احتمالی تان خاتمه دهد.
زیبائی چهره خود و عزیزان تان را با درخواست طراحی سیاه قلم و نقاشی اعم از جوانی ،بزرگسالی ، پیری ، هنری ، کاریکاتوری ، واقعی ، ژستی ، طنزی ، ایده آلی ، عروسی ، خانوادگی ، مناسبتی و خلاصه هر جوری که دل تان می خواهد که همان یک خاطره ماندنی فردای شما و خانواده محترمتان میشود به ماه تی تی نگار سفارش نمائید.

3 ـ نحوه سفارش

ـــــــــــــــــــ

سیــاه قلم و نقاشی تان را در مناسبتهای مختلف شــادی خصوصا” جشن تـولد ، نامزدی و همچنین تبدیل لحظات خاطره انگیزتان را، به هدیه ای به یادماندی و متفاوت با جلوه های زیبای هنری برای عزیزانتان، به ماه تی تی نگار سفارش دهید. شما می توانید از نزدیک به آدرس هنرکده ما در مازندران – بابل و یا از هنرکده سایت اینترنتی ماه تی تی نگار www.mahtitinegar.ir در سراسر کشور عزیزمان دیدن فرمائید . تماس و تلگرام 09111123224 حقانی بای .
مطمئن باشید ما برای هنری کردن سفارش، ایده ها و خواسته های شما در تغییرات احتمالی در عکس، وقت بیشتری را به سفارش شما اختصاص خواهیم داد، چرا که مطمئن هستیم پس از تحویل سیاه قلم چهره گفته های ما را تائید خواهید نمود . قبول سفارش تضمینی و ارسال با بسته بندی مطمئن در سراسر ایران .

4 ـ نحوه انجام کار

ـــــــــــــــ

ماه تی تی نگار می تواند حتی عکسهای موبایل و یا عکسهای قدیمی وکم کیفیت شما را که خیلی دوستشان دارید با درخواست تغییرات احتمالی شما و اعمال تغییرات لازم به تشخیص استاد، باحوصله و صرف وقت زیاد به هنری خاطره انگیز با جلوه زیبا ، شفاف و باکیفیت تبدیل نماید. www.mahtitinegar.ir تماس و تلگرام 09111123224 حقانی بای.
قبول سفارش تضمینی سیاه قلم چهره (1- شباهت 2- جلوه هنری 3- و نهایتا” مانند عکس بودن سیاه قلم) با ارسال در سراسرایران. مطمئن باشید با سفارش سیاه قلم چهره در این سایت شما صاحب یک هنر خاطره انگیز مانند نمونه های هنری موجود در سایت خواهید شد. ضمنا زیر نقاشی را بنابردرخواست احتمالی تان با خوشنویسی مطالب ارسالی شما هنری تر خواهیم کرد.
mahtitinegar@yahoo.com

و همچنین چنانچه درخواستی مبنی بر سیاه قلم چهره های خانوادگی( همه اعضای یک خانواده ) و یا دوستان در یک صفحه نقاشی دارید با قیمت مناسب چهره های متفاوت شما را در کنار یکدیگرهنری خواهیم کرد.
تلگرام 09111123224

5 – اندازه ها

ـــــــــــــــــــــــــــــ
35*25
50*35
70*50
و اندازه هائی که شما می خواهید.

6 ـ رعایت قوانین
ـــــــــــــــ

حق مالکیت و انتشار کلیه آثار و مطالب این وبگاه متعلق به هنرکده ماه تی تی نگار می باشد . و رعایت کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران مربوط به اینترنت الزامی خواهد بود .

در مرحله اول سفارش از ارسال رایگان بهره مند می شوید و در مرحله بعدی تخفیف می گیرید. ضمنا” برای بهترین سیاه قلم از مشاوره رایگان استفاده می کنید.

Article source: http://www.mahtitinegar.ir/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code