پنج كشور دنیا که بهترین مناطق روی زمین هستن

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 11 ژوئن 2016
پنج كشور دنیا که بهترین مناطق روی زمین هستن

     در گزارش این دو نهاد آمده است كه این پنج كشور به دلیل داشتن موقعیت‌های بكر در زمینه غذا، تهیه مسكن مناسب، كار و اوقات فراغت از دیگر كشورهای جهان برتر بوده و افراد می‌توانند در این مناطق شاد زندگی كنند.

     انجمن شاخص های زندگی «لگاتم» در بیانیه‌ای نیز یادآور شد كه این پنج كشور رتبه‌های نخست در میان كشورهای دیگر را دارا هستند.

    بر اساس این شاخص‌، نروژ، دانمارك، فنلاند، استرالیا و نیوزلند پنج كشوری هستند كه می‌توان در آن‌ها شاد زندگی كرد. البته 89 شاخص متفاوت برای انتخاب این پنج كشور در نظر گرفته شد كه از میان آن‌ها می‌توان به اقتصاد، سرمایه‌گذاری‌ مناسب، دولت، آموزش، بهداشت، امنیت، آزادی فردی و اجتماعی اشاره كرد.
    
    بر اساس گزارش موسسه جهانی اقتصادی و انجمن شاخص‌های زندگی «لگاتم»، نروژ به دلیل داشتن بالاترین شاخص تولید خالص داخلی هر سال 53 هزار دلار است، در رتبه نخست جای دارد.همچنین این كشور پس از آمریكا بالاترین وضعیت بهداشت را هم دارد. به همین دلیل، 94 درصد مردم از بودن در این كشور احساس رضایت و شادمانی می‌كنند.

    دانمارك نیز با داشتن موقعیت‌های آموزشی بسیار مناسب و آزادی اجتماعی و فردی در رده دوم قرار دارد.

    همچنین فنلاند به دلیل داشتن دولتی مورد اطمینان و صلح طلب در رده سوم است و پس از آن نیز دولت استرالیا قرار دارد؛ چرا كه بر اساس شاخص‌های تعیین شده به شدت اقتصادی قوی دارد.

    دولت نیوزلند نیز به دلیل داشتن مردمی خونگرم و محیط زیستی پاك در رده پنجم است

Article source: http://www.taknaz.net/news_detail_18119.html

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code