آمـوزش سیـاه قلم چـهره، طـراحی و نقاشی

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 04 جولای 2016
آمـوزش سیـاه قلم چـهره، طـراحی و نقاشی

c1b7a mahtitinegar آمـوزش سیـاه قلم چـهره، طـراحی و نقاشی

متقاضیان محترم می توانند جهت سفارش سیاه قلم چهره یا ثبت نام در کلاس آموزش با هماهنگی قبلی از هنرکده ماه تی تی نگار دیدن فرمائید. 09111123224 تماس و تلگرام .

مطمئن باشید ماه تی تی نگار نوبت تان را رعایت می کند. اولویت انجام کار با سفارش دهنده قدیمی تر است.

ماه تی تی نگار با آرزوی خاطرات خوش، حضور شما را ارج می نهد و منتظر اظهارات و خواسته های ایده الی شماست. تلگرام 09111123224 اگر کارهای ما را قبول دارید نگران هیچ چیز نباشید چون همه ی خواسته های شما قابل اجراست حتی بیشتر و بهتر از آنچه که می دانید و یا می خواهی .

در مرحله اول سفارش از ارسال رایگان بهره مند می شوید و در مرحله بعدی سفارشات تخفیف بیشتری می گیرید. ضمنا” در تمام دوره سفارشات برای ارائه بهترین سیاه قلم از مشاوره رایگان تخصصی ما در مجموعه زمینه های: انتخاب عکس( تخصص در عکس و ژست) و تغییرات آن و با تکنیک متفاوت سیاه قلم ( تخصص در طراحی ) استفاده می کنید.

توجـــــــه

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
علاقمندان به سیاه قلم چهره بخاطر داشته باشند که خود تابلوهای سیاه قلم اصلی که بدستان می رسد، بهتر از عکس های داخل سایت هستند. چون این عکسها با نور و دوربین معمولی نه عکاسی از طرح اصلی گرفته شدند و در ادامه همینطور کیفیت این عکس های سیاه قلم در موتورهای جستجو و سایتهای دیگر به مراتب بدتر خواهد بود. برای همین ما اصرار داریم اولا” از سایت ماه تی تی نگار سیاه قلم ها را ملاحظه کنند ثانیا” طراحی سیاه قلم ما از عکس سیاه و سفید شما هنری و با کیفیت تر خواهد شد و تغییرات بجا در چهره ، لباس ، مو ، پس زمینه و غیره و غیره با اعمال تکنیک های طراحی و نور می تواند تاثیر زیادی در شگفتی های هنری سیاه قلم، بیفزاید.

1 ـ آموزش های حضوری یا …
ـــــــــــــــــــــ

کلاس های آموزش طراحی ، نقاشی و خوشنویسی برای سنین مختلف و سبکهای گوناگون نقاشی اعم از انواع سیاه قلم ، مداد رنگی ، کنته ، پاستل ، آبرنگ ،اکریلیک ، گواش و رنگ روغن برای همه سنین و دوره ها دایــر خواهد بود که پس از ثبت نام در اولین فرصت جهت حضور در کلاس دعوت بعمل می آید وآنهائی که نــمی توانند در کلاس های آموزشی طراحی و نقاشی حضورا” شرکت کنند، از طریق تــــلگرام آمـــوزش های مربوط به سنین مختلف از سوی استاد حقانی داده می شوند.
ضمنا” کلاس آموزش حضوری و تضمینی خوشنویسی با خودکار ، یا مداد و قلم نی برای بزرگسالان ، دانشجویان ، نظری ، راهنمائی و … حتی اگر بد خط ترین باشند،نیز دایر است، با تکنیک ما همه می توانند با خیال راحت برای همیشه خوشنویس شوند و این توانمندی و هنر خوشنویسی را تا آخر عمر با خود داشته باشند و از نوشتن خودشان لذت ببرند. ماه تی تی نگار

2 ـ تخصص و تکنیک
ـــــــــــــــ

این سایت با تخصص در فن طراحی، سیاه قلم، نقاشی وخوشنویسی ، تجربه روتوشکاری در عکاسی اعم از روتوش فیلم و عکس، شناخت نور، ژستهای گوناگون عکس ها و… اعمال همه این تجربیات ارزنده در هنرهای مختلف باعث خواهد شد تا هر خواسته یا تغییرات احتمالی شما را یکجا در مطالبات تان حتی خوشنویسی زیرآن، پاسخگو باشد و به واسواس های احتمالی تان خاتمه دهد.
زیبائی چهره خود و عزیزان تان را با درخواست طراحی سیاه قلم و نقاشی اعم از جوانی ،بزرگسالی ، پیری ، هنری ، کاریکاتوری ، واقعی ، ژستی ، طنزی ، ایده آلی ، عروسی ، خانوادگی ، مناسبتی و خلاصه هر جوری که دل تان می خواهد که همان یک خاطره ماندنی و هنری فردای شما و خانواده محترمتان میشود به ماه تی تی نگار متفاوت تر از همیشه ، سفارش نمائید.

3 ـ نحوه سفارش

ـــــــــــــــــــ

سیــاه قلم و نقاشی تان را در مناسبتهای مختلف شــادی خصوصا” جشن تـولد ، نامزدی ، روز پدر و مادر و… همچنین تبدیل لحظات خاطره انگیزتان را، به هدیه ای به یادماندنی و متفاوت با جلوه های زیبای هنری برای عزیزانتان، به ماه تی تی نگار سفارش دهید. شما می توانید از نزدیک به آدرس هنرکده ما در مازندران – بابل جنب میدان کارگر و یا از هنرکده سایت اینترنتی ماه تی تی نگار WWW.Mahtitinegar.Ir در سراسر کشور عزیزمان دیدن فرمائید . تماس و تلگرام 09111123224 حقانی بای .
مطمئن باشید ما برای هنری کردن سفارشات، ایده ها و خواسته های شما در تغییرات احتمالی در عکس، وقت بیشتری را به سفارش شما اختصاص خواهیم داد، چرا که مطمئن هستیم پس از تحویل سیاه قلم چهره ،گفته های ما را تائید خواهید نمود . قبول سفارش تضمینی و ارسال با بسته بندی مطمئن و رایگان در سراسر ایران ( در اینصورت هر کجا که باشید ماه تی تی نگار در خدمتانه )

4 ـ نحوه انجام کار

ـــــــــــــــ

ماه تی تی نگار می تواند حتی عکسهای موبایل و یا عکسهای قدیمی وکم کیفیت شما را که خیلی دوستشان دارید با درخواست شما و یا اعمال تکنیک ها و تغییرات لازم به تشخیص استاد، باحوصله و صرف وقت زیاد به هنری خاطره انگیز با جلوه زیبا ، شفاف و باکیفیت تبدیل نماید. www.mahtitinegar.ir تماس و تلگرام 09111123224 حقانی بای.
قبول سفارش تضمینی سیاه قلم چهره (1- شباهت 2- جلوه هنری 3- و نهایتا” مانند عکس بودن سیاه قلم از تخصص متفاوت ماست ) با ارسال رایگان در سراسرایران. مطمئن باشید با سفارش سیاه قلم چهره در این سایت شما صاحب یک هنر خاطره انگیز مانند نمونه های هنری موجود در سایت خواهید شد. ضمنا زیر نقاشی را بنابردرخواست احتمالی تان با خوشنویسی مطالب ارسالی شما هنری تر خواهیم کرد.
mahtitinegar@yahoo.com

و همچنین چنانچه درخواستی مبنی بر سیاه قلم چهره های خانوادگی( همه اعضای یک خانواده ) و یا دوستان در یک صفحه نقاشی دارید با اجرای ژست های مختلف، چهره های متفاوت شما را حتی اگر عگس ها جدا از یکدیگ باشند، هم در کنار یکدیگر و در یک تابلو زیبا هنری خواهیم کرد.
تلگرام 09111123224

5 – اندازه ها

ـــــــــــــــــــــــــــــ
35*25
50*35
70*50
و اندازه های دیگری که شما می خواهید.

6 ـ رعایت قوانین
ـــــــــــــــ

حق مالکیت و انتشار کلیه آثار و مطالب این وبگاه متعلق به هنرکده ماه تی تی نگار می باشد . و رعایت کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران مربوط به اینترنت الزامی خواهد بود .

از سفارش دهندگان محترم تقاضا می کنم پس از تحویل سیاه قلم چهره حتما آنرا با عکس سیاه و سفید مربوطه ( نه رنگی آن ) مقایسه کنند تا چگونگی زیبائی کار بهتر نمایان شود. و همچنین منتظر اظهارات خوبتان خواهم بود. باتشگر.

در مرحله اول سفارش از ارسال رایگان بهره مند می شوید و در مرحله بعدی تخفیف می گیرید. ضمنا” برای دریافت بهترین سیاه قلم از مشاوره رایگان استفاده می کنید.

Article source: http://www.mahtitinegar.ir/

tiger pelak 2 آمـوزش سیـاه قلم چـهره، طـراحی و نقاشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code