آموزش اسکیس و راندو -طراحي چهره

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 28 جولای 2016

برای اولین بار در ایران ، آموزش اسکیس سریع بر مبنای پرسپکتیو ، راندو ، ترکیب احجام و بیان معماری

با تدریس دکتر جمال الدین مهدی نژاد عضو هیئت علمی و مدرس دانشگاه های سراسری تهران و شهرستان ها ، حاوی بیش از ۲۰ آموزشی با مهمترین موضوعات اسکیس و آموزش تکنیک های راندو از مبتدی تا پیشرفته

( آبرنگ – آب مرکب – مارکر – ذغال – پاستل – مدادرنگی – کلاژ – اکولین و ماکت سازی )

مناسب برای آموزش دانشجویان رشته معماری ، داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد ( مبحث اسکیس معماری و معماری منظر ) و دانشجویان سایر رشته ها که در گرایش های کنکور ارشد معماری شرکت می کنند .

عنوان : فیلم های آموزش اسکیس و راندو (قابل اجرا در انواع کامپیوتر و لپ تاپ)

مدرس : دکتر جمال الدین مهدی نژاد

تعداد : ۱ DVD

محصول : آرشیتکت آرشیو

پکیج : ۱ DVD اورجینال (مشتمل بر ۵ CD) ، همراه با قاب و جلد اورجینال

قیمت : 11000 تومان (قیمت پشت جلد 13500 تومان می باشد ، این مبلغ ، تقریبا نصف قیمت یک کتاب اسکیس می باشد)

تخفیف : بیش از 15 % (این محصول در نمایشگاه بین المللی ۱۳۸۸ با قیمت ۱۲۸۰۰ تومان عرضه شد)

نوبت تکثیر : نوبت چهارم (نوبت تکثیر اول و دوم این پکیج در قالب ۵ CD بود)

تو ضیحات :

یکی از دغدغه های مهم همه داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری ، مساله کنکور اسکیس می باشد.

این موضوع بخصوص برای داوطلبانی که از سایر رشته ها در معماری کنکور میدهند پر رنگ تر است. ولی متاسفانه کلاس های اسکیس نسبت به تعداد جلسات ، شهرت اساتید ، نوع کلاس و امکانات موسسه قیمت های هنگفتی دارند که حداقل آن ها حدود 180000 تومان و حد اکثرش بیش از 300000 تومان می باشد (البته باید توجه داشته باشید که این قیمت ها مربوط به کلاس های عمومی است و هزینه کلاس های خصوصی بسیار بالا تر است) .

این در حالی است که متاسفانه تعداد اساتید معروف اسکیس و راندو از تعداد انگشتان یک دست تجاوز نمی کند و کلاس های این اساتید عموما در تهران برگزار می شود . همچنین در اکثر این کلاس ها دانشجویان اجازه فیلم برداری و ضبط مفاهیم کلاس را ندارند در نتیجه هر شخص فقط یک بار فرصت دارد تا مطالب را فراگیرد .

از این رو بر آن شدیم تا برای توسعه امکانات تحصیلات تکمیلی در سراسر کشور و بخصوص اقشار محروم ، امکان فراگیری اسکیس و راندو را با تدریس یکی از بهترین اساتید کشور (دکتر مهدی نژاد) ، در سراسر ایران فراهم کنیم.

فصول مختلف نرم افزار :

بخش اول (CD ۱) آموزش اسکیس سریع و راندو با تکنیک پاستل

بخش دوم (CD ۲) آموزش اسکیس و راندو با تکنیک اکولین و کلاژ

بخش سوم (CD ۳) آموزش اسکیس و راندو با تکنیک مدادرنگی و ذغال

بخش چهارم (CD ۴) آموزش اسکیس و راندو با تکنیک های آبرنگ ، آب مرکب ، مارکر و بیان معماری با ماکت سازی

بخش پنجم (CD ۵) آموزش طراحی پرسناژ و چهره

ملاحضات :

در مورد کتاب های اسکیس و راندو در معماری ، معماری داخلی و معماری منظر چقدر آگاهی دارید ؟
هم اکنون کتب متعددی از اساتیدی همچون دکتر مهدی نژاد ، دکتر صدیق ( آتلیه صدیق ) ، آرتور امید آذری و احسان طایفه موجود می باشد ولی با وجود کلیه محسنات این کتب ، بعضا قیمت های بالایی دارند مثلا یک دوره 3 جلدی کتاب طراحی معماری 44000 تومان و یک دوره 6 جلدی اسکیس و راندو حدود 100000 تومان هزینه در بردارند ، ضمنا هیچ کتابی نمی تواند کلیه مراحل آموزش اسکیس و راندو را مانند فیلم و کلاس آموزشی به تصویر بکشد!!!

مختصری در مورد دکتر جمال الدین مهدی نژاد :

ایشان کارشناسی و کارشناسی ارشد مرمت معماری را از دانشگاه هنر اصفهان و دکترای خود را در زمینه ی پژوهش هنر در معماری از دانشگاه هنر تهران دریافت نمودند .

دکتر مهدی نژاد هم اکنون عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد و رئیس دانشکده مهندسی معماری و شهرسازی داتشگاه شهید رجایی تهران می باشند .

همچنین مدرس دانشگاه های علم و صنعت ، شریعتی تهران ، بین المللی چابهار و دانشگاه هنر تبریز می باشند و سابقه تدریس در دانشگاه های شیراز ، اصفهان ، شهید بهشتی تهران و غیر انتفاعی سوره را دارا می باشند .

در زمینه طراحی معماری استاد مهدی نژاد به همراه دکتر مرتضی صدیق به نظر بسیاری از اهل فن دو قطب اسکیس و راندو در کشور می باشند و بسیاری از اساتید فعلی در آموزشگاه های مختلف از شاگردان این دو استاد بوده اند .

برای مشاهده ی سایر محصولات آرشیتکت آرشیو قائم و خرید پستی از آدرس زیر استفاده نمایید .

http://www.jamerando.com

روش خرید محصولات آرشیتکت آرشیو

کافیست نرم افزار خود را در منزل سفارش دهید و هزینه نرم افزار و پست پیشتاز را درب منزل به پستچی پرداخت کنید . برای این منظور وارد سایت ما شوید. www.jamerando.com

همچنین اگر امکان ورود به سایت و سفارش اینترنتی برای شما فراهم نیست میتوانید با تماس با 09126704475 بصورت تلفنی سفارش دهید و محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید و هزینه را به پستچی پرداخت کنید.

کلیه سفارشات با خرید پستی حداکثر طی 3 تا 6 روز کاری (غیر تعطیل) به مقصد می رسند .

کلیه محصولات این فروشگاه دارای گارانتی تعویض و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشند . سوالات خود را می توانید در ساعات اداری با شماره ۰۹۱۲۶۷۰۴۴۷۵ مطرح نمایید و در سایر ساعات پیامک بزنید و پاسخ دریافت کنید .

http://www.jamerando.com

Article source: http://www.namakala.com/search/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%8A+%DA%86%D9%87%D8%B1%D9%87/cat-385/469057

دیدگاهتان را بنویسید