تصاویر فوق العاده، شاهکارهای نقاشی جهان روی تکه های نان

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در ۲۵ مرداد ۱۳۹۵

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا زندگی؛ بعضی از این تکه نان ها طرح های خوراکی از آثار نقاش های مشهور تاریخ مانند مرد ویترویوسی داوینچی، اتاق خواب ون گوگ و موج عظیم کاناگاوا دارند. همچنین لبخند مشهور مونالیزا و تولد ونوس بوتیچلی نیز از جمله این نان های خوشمزه هستند.

این شرکت محصولات خانگی با همکاری یک وبلاگ در مورد هنر غذا، نان های تست را به آثار برجسته هنری تغییر شکل داد تا به وعده صبحانه شور و هیجان بیشتری داده باشد. این آثار قرار است در یک شو در یک گالری در لندن به نمایش دربیایند و برگزارکنندگان آن می گویند که رسالت خود را در این می دادند که با این کار «نیروی تازه ای به اولین وعده غذایی هرروز ببخشند و با این نان تست های جذاب و فعال کردن تخیل، شور و نشاط را در سراسر لندن تزریق کنند.»

به گفته یکی از کارکنان شرکت تفال، با افزایش شتاب زندگی، صبحانه وعده ای است که از همه وعده های غذایی بیشتر مورد غفلت قرار گرفته است. این واقعاً شرم آور است که همین وعده شانس فوق العاده ای برای اعضای خانواده است که دورهم جمع شوند و چه خوب می شود وقتی بتوان هنر را چاشنی آن کرد. ما می خواهیم مردم دوباره عاشق صبحانه شوند و پتانسیل این وعده را برای آنکه به غذایی زیبا تبدیل شود نشان دهیم.

در این رویداد مهیج هم لذتی را که صبحانه خوردن به همراه دارد جشن می گیریم و هم محصولات جدیدمان را رونمایی می کنیم. البته همه ی صبحانه-دوستان می توانند خلاقیت خودشان را درزمینه چیدمان صبحانه در توئیتر و اینستاگرام با هشتگ ArtofBreakfast نشان دهند و بعید نیست که برنده جایزه شوند.

123456789101112131415

منبع: Mirror

انتهای پیام

www.af.shafaqna.com

 

Article source: http://af.shafaqna.com/FA/148134

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code