‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202C

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 29 نوامبر 2016

آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی

من این آموزش رو از یه سایت خارجی برداشتم و خودم به فارسی ترجمه کردم اگه کم و کسری داره به بزرگی خودتون ببخشید

2adcf pastel painting demo 1 ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202C

آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی:

یک چیز جالب در مورد علف های زمستانی وجود دارد آیا آنها می توانند با تابش گرم طلایی خورشید بدرخشند؟آیا آنها می توانند در اثر خم شدن در مقابل باد صدا ایجاد کنند؟ آیا آنها می توانند راهی برای بیرون آمدن از برف پیدا کنند؟ بله , همه سوالات بالا در مورد علف های زمستانی می تواند خاص باشد. این عکس در زمستان در یک پیاده روی در Spears Woods گرفته شده است بیاید برویم و این علف های زمستانی را با پاستل و آبرنگ با هم بکشیم.

2adcf pastel painting tutorial 2 ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202C

مرحله اول: من از بوم پاستل ×10 Ampersand 8 استفاده می کنم. زغال چوب را بردارید و یک طرح سریع از تصویر بکشید.

2adcf pastel painting techniques 3 ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202C

مرحله دوم: بوم را به صورت بر عکس برگردانید (180 درجه بچرخانید). ما می خواهیم زمینه را با استفاده از آبرنگ رنگ کنیم و برای همین می خواهیم رنگها با هم مخلوط شوند.نیروی جاذبه زمین باعث می شود که رنگ به سمت پایین بیاید پس اول با رنگ آبی روشن و با خطوط افقی کار را از بالا شروع می کنیم. در قسمت های میانی از رنگ آبی منگنز استفاده می کنیم و در قسمت پایین از رنگ بنفش استفاده می کنیم.

2adcf pastel drawing lesson 4 ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202C

مرحله سوم:تا زمانی که بوم هنوز خیس است, درختانی که در فاصله دور هستند را با مخلوط کردم قهوه ای سوخته مایل به زرد و آبی سیر فرانسوی بکشید. کار را از افق (جایی که رنگ آبی روشن را زدیم) شروع کنید و رنگ را از بالا به پایین بزنید هرگز از خطوط افقی استفاده نکنید از لبه تنوری برای نشن دادن اندازه های مختلف درخت استفاده کنید. بعد بوم را با استفاده از سشوار خشک کنید.

2adcf pastel painting lesson 5 ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202C

مرحله چهارم: بعد از خشک شدن بوم آن را به حالت عادی برگردانید اکنون قسمت پایین بوم را نقاشی می کنیم. من دوست دارم زیر برف ها رنگ اضافه کنم , بنابراین رنگ آبی و رنگ آلیزارین قرمز را روی پالت میریزم .از جایی که چمن ها روییده اند, لکه هایی از برف را روی زمین می کشیم .این کار را با آبرنگ انجام میدهیم و سپس به سراغ پاستل ها می رویم…

2adcf pastel drawing techniques 6 ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202C

مرحله پنجم:پاو پاو پاو! ببینید چگونه رنگ پاستل از روی صفحه می پرد! شگفت انگیز است! من از رامبراند پاستل استفاده می کنم. من رنگ آبی تیره را بر میدارم و از بالای صفحه شروع می کنم. همه قسمتها را به طور کامل رنگ نکنید اجازه بدهید بعضی از قسمت ها هم با رنگ بنفش آبرنگ پر شود. در قسمت میانی صفحه از پاستل به رنگ آبی معمولی و در افق از آبی کمرنگ استفاده کنید. در قسمتی که آسمان به بک درختها رسده پاستل را مانند شکل به داخل و بیرون بکشید تا نشان دهنده ی شاخه ها باشد.

2adcf pastel painting demonstration 7 ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202C

مرحله ششم: اکنون من کار رنگ کردن آسمان را تمام می کنم. اما تصویر , ابرهای کومولوس فوق العاده دارد و آن ابرها نشان دهنده ی تغییرات آب و هوا در طول یک روز است و من می خواهم آن را در نقاشی نشان دهم! ابرهای کومولوس ساده ترین ابرها برای نقاشی نیستند. اما آیا شما نمی خواهید نقاشی تان پیشرفت کند؟ آیا نقاشی های ساده شما را به چالش می کشند؟ آیا شما را به یک نقاش قوی تبدیل می کنند؟

نه هرگز اینگونه نخواد شد.
ما همیشه به سمت پیشرفت حرکت می کنیم و مهم نیست که با چه چالش هایی روبه رو خواهیم شد. ما به عقب بر نمی گردیم. اگر شکست بخوریم یاد می گیریم که دفعه ی بعد این کار را تکرار نکنیم به خاطر اینکه چیزهایی یاد گرفته ایسم , شکست غیرممکن است. آیا متوجه می شوید!؟! شکست غیر ممکن است.
برای ابرها من از پاستل به رنگ بنفش روشن /طوسی استفاده می کنم (به تصویر نگاه کنید.). ابرهای کوچک و دایره ای شکل در آسمان ایجاد کنید. کمی بین ابرها فاصله ایجاد کنید تا آسمان آبی از میان آنها دیده شود. سپس رنگ بنفش روشن/طوسی را بردارید و قسمت های میانی هر ابر را رنگ کنید و در آخر پاستل به رنگ آبی روشن را بردارید و قسمت بالای هر ابر را رنگ کنید.

2adcf pastel drawing tips 8 ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202C

اکنون آسمان را مشاهده کنید. فقط دسته ای از ابرهای مدور در فاصله ی دور دست در خطوطافقی چقدر زیبا به نظر می رسد.

2adcf pastel painting tips 9 ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202C

مرحله هفتم:پاستل به رنگ آبی پررنگ را بردارید و چند درخت بکشید. درخت تنهای سمت چپ که در دور دست به نظر می رسد را به رنگ سیاه بکشید. برای اینکه در بین علف ها خواد بود.رنگ درختهای سمت راست به رنگ پیش زمینه نزدیک است.

2adcf pastel drawing lesson 10 ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202C

مرحله هشتم: مقداری برگ بلوط بکشید. من پاستل آبی تیره را به عنوان رنگ اصلی استفاده می کنم و سپس پاستل تیره کبود را از روی آن می زنم. من اگر این رنگ های تیره را در ابتدای کار استفاده نکنم برگ های روشن جلب توجه نمی کنند. ما به رنگ های متقابل نیاز داریم.

2adcf pastel drawing lessons 11 ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202C

مرحله نهم: پاستل رنگ کبود روشن را روی درخت بزنید. همه جای آن را با رنگ نپوشانید. اجازه دهید کمی از قسمت های تیره هم دیده شود.

2adcf pastel drawing demos 12 ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202C

مرحله دهم: اکنون زمان کشیدن علف های خارق العاده است! درست مثل درخت بلوط. اگر من علف ها را با رنگ زرد شروع به نقاشی کنم , علف ها خوب جلوه نخواهند کرد. ما به رنگ تیره در پشت زمینه نیاز داریم. من همان رنگ تیره را که در کشیدن درخت استفاده کرده بودم را بر می دارم و مقداری از وصله علف ها را می کشم و سپس رنگ کبود روشن را بر می دارم و از روی آن کمی علف نازک می کشم. از رنگ آبی روشن که در کشیدن آسمان استفاده کرده بودید برای کشیدن برف در زیر علف ها استفاده کنید.

2adcf pastels how to 13 ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202C

مرحله یازدهم: پاستل طلایی (قهوه ای مایل به زرد) را بردارید و مقداری علف از روی علف های قبلی بکشید. حال توجه کنید که آیا علف ها جلب توجه نمی کنند؟ خیلی عالی به نظر می آیند.

14de2 pastel drawing lessons 14 ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202C

مرحله دوازدهم: علف های بیشتری را با توجه به مرحله قبلی در سمت راست تابلو بکشید و زیر علف ها را با برف پوشش دهید برای این کار از رنگ سفید و آبی روشن استفاده کنید . برای اضافه کردن درخشش مقداری برگ بلوط نارنجی رنگ اضافه کنید. بلههههه!
امیدوارم از این آموزش مرحله به مرحله نقاشی با پاستل رایگان لذت برده باشد.

منبع

نقاشی های مشابه:

14de2 a ac zinnia 1 www.naggashi.com 150x150 ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202Cآموزش نقاشی با اکریلیک از گل zinnia14de2 cartoon helicopter 10 150x150 ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202Cآموزش نقاشی از هلی کوپتر برای کودکان14de2 whal www.naggashi.com 150x150 ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202Cآموزش نقاشی از وال برای کودکان14de2 how to draw a fish 150x150 ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202Cآموزش نقاشی از ماهی برای کودکان

6 پاسخ به “آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی”

 1. ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202Cستاره می‌گه:

  سلام مرسی از توضیح خوبتون
  فقط ی چیزی اینجا از پاستل گچی استفاده شده!؟!؟و روی همین بوم های معمولی ک روش رنگ و روغن کار میشه کشیده!؟!
  ممنون

  • 14de2 default avatar ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202CNaghashi می‌گه:

   گفته از بوم پاستل Ampersand 8*10استفاده کرده

 2. ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202Cامير می‌گه:

  سلام من هيچي از نقاشي نميدونم واگر بخواهم شروع كنم راهنمايي كنيد از كجا شروع كنم

  و آيا استعدادهم
  لازم است
  ممنون

  • 14de2 default avatar ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202CNaghashi می‌گه:

   سلام
   به نظر من بهتره اول طراحی و سیاه قلم یاد بگیرید و اگه بیرون کلاس برید خیلی بهتر میشه و ایراداتتون برطرف میشه یا اگه نمیخواید کلاس برید میتونید از کتابهای آموزشی استفاده کنید.
   بله استعداد هم لازم هست ولی بعد اون باید تمرین بیشتری داشته باشید
   موفق باشد

 3. ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202Cيه دوست می‌گه:

  سلام
  :))
  مثل هميشه عاااااالى ؛)

  • 14de2 default avatar ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202CNaghashi می‌گه:

   مرسی عزیزم 😉

پاسخ دهید لغو پاسخ

Article source: http://naggashi.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D9%82%D8%A7%D8%B4%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%B9%D9%84%D9%81-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B2%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%DB%8C/

tiger pelak 2 ‫نقاشی| آموزش نقاشی با پاستل از علف های زمستانی&#x202C

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code