گرافیران – دانلود، آموزش فتوشاپ، طراحی

نوشته شده در موضوع دانلود طرح نقاشی در 09 فوریه 2017

نسخه جدید نرم افزار رایگان GIMP 2.8.20 Final نیز منتشر شد و شما کاربران عزیز گرافیران می توانید آن را هم اکنون با لینک مستقیم از گرافیران دانلود کنید. GIMP یک بسته نرم افزاری گرافیکی می باشد که به شما در ویرایش، دستکاری و روتوش تصاویر کمک می کند.

| به روز شده ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ |

امکانات :

  • رابط گرافیکی قابل دستکاری : این نسخه از نرم افزار دارای قابلیت دستکاری رابط کاربری می باشد تا شما بتوانید به دلخواه خود ظاهر آن را تعیین کنید. تم ابزارک ها، رنگ ها، فضای ابزارک ها و سایز آیکون ها نیز قابل تغییر می باشند.
  • حالت نمایش تمام صفحه GIMP نه تنها به شما پیش نمایش کلی از تصویر گرافیکی تان را نشان می دهد بلکه امکان ویرایش را نیز در این حالت خواهید داشت.
  • توسعه عکس ها : بسیاری از عیب ها و نواقص عکس های دیجیتال می توانند توسط GIMP از بین بروند. حذف اعوجاج ایجاد شده توسط لنز دوربین از مهم ترین قابلیت های آن می باشد که توسط یک فیلتر قدرتمند قابل اعمال است.
  • روتوش عکس های دیجیتال : GIMP یکی از بهترین نرم افزارها برای روتوش حرفه ای تصاویر و اجرای تکنیک های حرفه ای روتوش می باشد. با استفاده از ابزار Clone می توانید جزئیات اضافی عکس را از بین ببرید. ابزار Heal نیز می توانید لکه های موجود در عکس را به راحتی ترمیم کند. ابزار Perspective Clone آن برای شبیه سازی اشیاء در حالت پرسپکتیو می باشد که استفاده از آن مانند یک Clone راست می باشد.
  • GIMP از سخت افزارهای متعددی پشتیبانی می کند. پشتیبانی از تبلت های حساس به حرکت و فشار و همچنین کنترل کننده های MIDI و USB از قایلیت های مهم نرم افزار می باشند.
  • فرمت های مختلفی توسط نرم افزار GIMP پشتیبانی می شوند که شامل JPEG، GIF، PNG، TIFF و فرمت های دارای چند رزولوشن و چند رنگ آیکون های ویندوز می باشد. امکان ذخیره فایل ها در فرمت های ZIP، GX، BZ2 یا GIMP که فشرده شده می باشند، می تواند در فضای هارد دیسک شما صرفه جویی کنند.
  • پلتفورم های پشتیبانی شده : GNU/Linux، ویندوز، Mac OS X، Sun OpenSolaris و FreeBSD

GIMP

برچسب ها : دانلود GIMP, دانلود GIMP 2.8.2, دانلود GIMP 2.8.2 Final, دانلود GIMP لینک مستقیم, دانلود برنامه GIMP 2.8.2, دانلود رایگان GIMP, دانلود رایگان GIMP 2.8.2, دانلود رایگان GIMP 2.8.2 Final, دانلود رایگان نرم افزار, دانلود رایگان نرم افزار GIMP, دانلود رایگان نرم افزار ویرایشگر حرفه ای عکس, دانلود مستقیم نرم افزار GIMP, دانلود نرم افزار GIMP, دانلود نرم افزار GIMP 2.8.2 Final, دانلود نرم افزار برای لینوکس, دانلود نرم افزار روتوش عکس, دانلود نرم افزار نقاشی, دانلود نرم افزار نقاشی لینوکس, دانلود نرم افزار ویرایش عکس Linux, دانلود نرم افزار گرافیکی لینوکس, دانلود نسخه جدید GIMP, دانلود نسخه جدید GIMP 2.8.2, دانلود ورژن جدید GIMP 2.8.2, نرم افزار روتوش تصاویر لینوکس, نرم افزار نقاشی لینوکس, نرم افزار نقاشی ویندوز, نرم افزار ویرایش عکس لینوکس, نرم افزار ویرایشگر عکس GIMP

Article source: http://www.graphiran.com/page/2/

دیدگاهتان را بنویسید