بنگاه های خیابانی خرید و فروش کلیه + تصاویر

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 10 فوریه 2017

در حالی که سالانه صدها نفر در کشور زیرنظر انجمن حمایت از بیماران کلیوی و یا به به‌طور مستقل در بازار آزاد اقدام به خرید کلیه می‌کنند، بیش از 95 درصد کلیه‌های اهدایی به صورت فروش کلیه انجام می‌شود.
 
به گزارش فرارو، مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی ایران اوایل سال گذشته بیشترین اهداکنندگان کلیه در کشور را افراد 25 تا 26 ساله معرفی کرد که در قبال دریافت پول، اقدام به فروش کلیه خود به بیماران نیازمند می‌کردند.

به گفته قاسمی، نتایج بررسی‌ها بیانگر این است در حالی که 70 درصد مشکلات مربوط به بیماری‌های کلیوی در کشور در سنین 20 تا 44 سال رخ می‌دهد، اما در مقابل، بیش از 50 درصد اهداکنندگان کلیه در رده سنی 25 تا 26 سال قرار دارند.

بیماران نیازمند کلیه معمولا یک تا 4 ماه در انتظار هدیه‌دهنده هستند در حالی که بیش از 95 درصد کلیه‌های اهدایی به صورت فروش کلیه انجام می‌شود.

در همین زمینه، آژانس عکس ایران در گزارشی تصویری فضای داد و ستد کلیه و بنگاه خیابانی آن را به تصویر کشیده است؛ متقاضیان و فروشندگان کلیه معمولا با درج آگهی بر روی دیوار، باجه تلفن و دیگر اماکن عمومی، یکدیگر را پیدا می‌کنند. کلیه در گروه هاى خونى و سنین مختلف از 10میلیون تا 20 میلیون تومان قیمت گذارى می‌شود.

Article source: http://www.irannaz.com/news_detail_15255.html

tiger pelak 2 بنگاه های خیابانی خرید و فروش کلیه + تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code