بازی آنلاین فوتبال جام جهانی پنالتی هیجان انگیز سه بعدی فلش

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 30 آوریل 2017

   بازی آنلاین فوتبال جام جهانی پنالتی هیجان انگیز سه بعدی فلش size: 6 MB
این زمان برای برخی از تب گل است، دوباره! راهنمای تیم خود را به عنوان مقدماتی جام جهانی در این مجازات کوره در رفته شلیک کردن به چالش بکشد. شما عکس را، اما شما همچنین می خواهد نقش یک دروازه بان است. زمان بندی و رفلکس سریع در هر دو شرایط بسیار مهم است.
بازیکنان آماده پیروزی در جام برای کشور خود می باشد. شما یکی از آنها، شما مربی تیم استراتژیک اصلی هستند! سعی کنید گرفتن تمام توپ های بیلیارد و را به عنوان بسیاری از اهداف ممکن است.
تیم خود را انتخاب کنید و راهنمای آنها را به عنوان جام جهانی در این ضربات پنالتی از بازی بسیار جذاب. شما و حریف خود را باید به نوبت عکسبرداری و شوتش رو میزنه …. را.
به ساقه – کلیک کنید و دکمه ماوس را نگه دارید برای افزایش قد. انتشار به شلیک کنید. برای دفاع از – با کلیک بر روی نشانگر قرمز زرد زمانی که به نظر می رسد. این جایی است که حریف هدف.
به نوبت تیراندازی و دروازه بان حریف خود را با احساس و مجازات تب! لذت بردن از بازی این فوتبال 3D شگفت انگیز رایگان بازی فلش آنلاین
آن را دوباره زمان ضربه ی پنالتی است. در مجازات تب 3D شما باید برای هدایت تیم خود را به عنوان جام جهانی است. شما را به عکس های، بلکه نقش دروازه بان بازی کند. هر دو زمان و رفلکس سریع برای هر دو ضروری است. خوش بگذره!
این عاقبت به تیرانداز ضربه ی پنالتی افسانه ای ما از سال 2007 (آره، 7 سال از گذشت) است. راهنمای تیم خود را به عنوان جام جهانی در این چالش کوره در رفته. شما عکس بگیرد، اما شما نیز نقش یک دروازه بان را. زمان و رفلکس سریع در هر دو موقعیت بسیار مهم است.
کامل در جام ایتالیا و تیم های فوتبال خود را منجر به پیروزی. کشور مورد علاقه خود را انتخاب کنید. به نوبت گل میشه و به عنوان یک دروازه بان. تا چه حد شما را در مجازات تب 3D دریافت کنید: جام ایتالیا؟
این زمان برای برخی از تب مجازات است، دوباره! راهنمای تیم خود را به جام جهانی 2014 عنوان در این مجازات 3D ضربات چالش کوره در رفته. شما عکس بگیرد، اما شما نیز نقش یک دروازه بان را. زمان بندی و سریع واکنش ها در هر دو موقعیت بسیار مهم است

Control :
Mouse
بازی آنلاین ضربه آزاد ضربه ایستگاهی فلش, بازی آنلاین فوتبال فلش,   

Article source: http://www.flashkhor.com/playg.php?code_game=1179

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code