چاپ عکس روی تی شرت

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 01 ژوئن 2017

 

چاپ تی شرت با تصویر دلخواه شما.هر تصویر به انتخاب شما(به شرط داشتن کیفیت کافی جهت چاپ روی تی شرت)روی تیشرت شمابا یهترین کیفیت چاپ خواهد شد.

انواع چاپ روی تی شرت :
چاپ روی تیشرت سفید به روش حرارتی: چاپ روی تیشرت سفید بدین شکل صورت می پذیرد که طرح مورد نظر شما با برترین کیفیت برروی تی شرت چاپ می شود. این مدل چاپ رنگ را به تار و پود پارچه منتقل می کند و با دست کشیدن برروی محل چاپ شده روی پارچه به هیچ عنوان برآمدگی احساس نمی شود.
چاپ روی تیشرت مشکی به روش لیبلی: چاپ روی تیشرت مشکی بدین شکل صورت می پذیرد که طرح مورد نظر مشتری به صورت برچسبی (Label) برروی تی شرت چاپ می شود. در این مدل چاپ طرح مورد نظر ابتدا روی یک برچسب  مخصوص چاپ می شود و سپس برچسب روی تی شرت منتقل می شود. در این حالت با دست کشیدن برروی محل چاپ شده روی پارچه برآمدگی برچسب احساس می شود. کیفیت رنگ این مدل چاپ فوق العاده است.

مزایای چاپ تیشرت توسط شرکت سرام گرافیک:
• کیفیت بالای تی شرت و چاپ
• تنوع تیشرت در سایزهای مختلف ( S, M, L, XL, XXL )
• تنوع مدل های مختلف تی شرت
• قیمت ارزان و مناسب
• چاپ هر نوع عکس با هر نوع رنگ
• امکان چاپ روی انواع لباس شامل پیراهن، کاپشن، گرمکن و…

موارد استفاده چاپ روی تیشرت:
• چاپ تیشرت تبلیغاتی
• تیشرت شرکتی
• چاپ آرم های ورزشی روی تی شرت
• چاپ چهره های مشهور
• چاپ تیشرت یادگاری های شخصی
• تیشرت هدیه تولد
• تیشرت سالگرد ازدواج
• تیشرت رستورانی

چاپ روی هر نوع لباس و هر نوع تیشرت:
در صورتی که شما تیشرت یا لباس با جنس خاص و یا رنگ های متنوعی مد نظر دارید می توانید با ما تماس بگیرید تا در صورت امکان آن نوع را برای شما تهیه نمائیم و یا اینکه می توانید شخصا به تهیه این نوع لباس و یا تیشرت اقدام نموده و آن را برای چاپ در اختیار ما قرار دهید.تیشرت بچگانه

کیفیت تی شرت های مورد استفاده شرکت سرام گرافیک:
تیشرت ها از لحاظ کیفیت به دو دسته تقسیم می شوند. تیشرت های پنبه ای و تیشرت هائی که درصد پلی استر آنها بیشتر است. در صورتی که نیاز به تی شرت رنگی دارید می توانید شخصا آن را تهیه کنید و در اختیار شرکت قرار دهید تا ما عکس مورد نظر شما چاپ نمائیم. شرکت سرام گرافیک محدودیتی در مورد نوع عکس و رنگ ندارد. تیشرت های پنبه ای مورد استفاده ی شرکت سرام گرافیک جنس ترک می باشد و دارای کیفیت فوق العاده ای بوده و بسیار زیباست.

 

• تیشرت سفید آستین کوتاه یقه گرد ( 100% پنبه ای ) : جدیدترین تیشرت های مورد استفاده توسط شرکت سرام گرافیک تیشرت های مذکور می باشد که شرکت های دیگر قادر به چاپ آن نمی باشند. زیرا تیشرت های پنبه ای قابلیت چاپ سابلیمیشن ندارند. اما با انجام روش های مختلف سرام گرافیک توانسته است روشی پیدا نماید با بهترین کیفیت روی تیشرت های پنبه ای چاپ نماید. چون جنس این تیشرت ها بسیار خوب است استفاده ی دراز مدت از آن به پوست بدن آسیبی نخواهد رساند. حداکثر ابعاد قابل چاپ روی این تیشرت ها ابعاد A3 می باشد. نوع چاپ در این تیشرت به شکلی است که رنگ کاملا به خورد پارچه میرود و هنگامی که روی آن دست کشیده می شود اثر چاپ مشخص نیست.
نوع چاپ : چاپ مستقیم
ابعاد قابل چاپ : A3 و A4
سایزهای موجود: S,M,L,XL,XXL  ( مشاهده دقیق ابعاد تیشرت )

 

 


 

تیشرت مشکی آستین کوتاه یقه گرد ( 100% پنبه ای ) : این نوع تیشرت نیز مانند تیشرت های سفیدی که در مورد آن توضیح دادیم دارای کیفیت فوق العاده بالائی بوده و جنس آن کیفیت بسیار خوبی دارد و نرم است. اما نوع چاپ در تیشرت های مشکی به صورت لیبلی بوده و حداکثر ابعاد قابل چاپ A4 می باشد. چاپ لیبلی مانند کاغذی می ماند که با دست کشیدن روی تیشرت ضخامت آن معلوم می گردد.

نوع چاپ : چاپ لیبلی
ابعاد قابل چاپ : A4
سایزهای موجود: M,L,XL,XXL  ( مشاهده دقیق ابعاد تیشرت )

 

 


 

تیشرت اسپان سفید آستین کوتاه یقه گرد : جنس این تیشرت ها نخی نیست و از پلی پروپیلن برای ساخت آن استفاده شده است. با اینکه کیفیت پارچه در این تیشرت ها از تیشرت های پنبه ای پائین تر است اما کیفیت چاپ روی آنها بسیار بالاست و رنگ هائی که روی این تیشرت ها چاپ می شود  بسیار زنده و شفاف می باشد.

نوع چاپ : چاپ مستقیم
ابعاد قابل چاپ : A3 و A4
سایزهای موجود: S,M,L,XL,XXL  ( مشاهده دقیق ابعاد تیشرت )

 

 


 

• تیشرت یقه دار مشکی آستین کوتاه : جنس این تیشرت ها دارای پلی استر می باشد و نوع چاپ روی آنها به صورت لیبلی است. به علت داشتن یقه این تیشرت ها زیبائی خاصی دارند و مورد پسند جوان تر ها می باشند. بدین علت که چاپ روی این تیشرت ها از نوع لیبلی است حداکثر ابعاد قابل چاپ A4 می باشد.

نوع چاپ : چاپ لیبلی
ابعاد قابل چاپ : A4
سایزهای موجود: M,L,XL,XXL  ( مشاهده دقیق ابعاد تیشرت )

 

 


 

• تیشرت یقه دار سفید آستین کوتاه : روش چاپ جنس این تیشرت ها نیز مانند تیشرت های مشکی یقه دار می باشد. یعنی جنس این پارچه ها نیز با حدود 60 % پلی استر همراه است و از آنجا که نوع چاپ به صورت لیبلی می باشد حداکثر ابعاد قابل چاپ روی این تیشرت ها A4 است.

نوع چاپ : چاپ لیبلی
ابعاد قابل چاپ : A4
سایزهای موجود: M,L,XL,XXL  ( مشاهده دقیق ابعاد تیشرت )

 

 


 

• تاپ بندی سفید دخترانه : این محصول دخترانه می باشد و می تواند هدیه ی بسیار مناسبی برای عزیزانتان باشد. چاپ اختصاصی عکس روی تاپ بندی با کیفیت بالائی انجام می شود و نوع چاپ آن به صورتی است که بعد از چاپ با دست نمی توان اثر چاپ را حس کرد و رنگ کاملا به خورد پارچه می رود. حداکثر ابعادی که می توان روی تاپ رکابی چاپ کرد A3 می باشد.
نوع چاپ : چاپ مستقیم
ابعاد قابل چاپ : A3 و A4
سایزهای موجود: S,M,L  ( مشاهده دقیق ابعاد تیشرت )

 

 


 

• تیشرت بچگانه : ما کوچولو ها را نیز فراموش نکرده ایم. به همین علت تیشرت های بچگانه با کیفیت چاپ بالا و از جنس اسپان برای شما در نظر گرفته شده است و حداکثر ابعاد قابل چاپ روی تی شرت های بچگانه A3 می باشد که بدین صورت کل تیشرت را خواهد پوشاند.
نوع چاپ : چاپ مستقیم
رنگ های موجود: سفید (اسپان) مشکی ( پنبه ای)
ابعاد قابل چاپ : A3 و A4
سایزهای موجود: 1,2,3  ( مشاهده دقیق ابعاد تیشرت )

 

 


 

مدت زمان انجام سفارش تيشرت :

مدت زمان انجام سفارشات تیشرت های یقه دار و جودون 7 روز کاری می باشد.
برای اطلاع از زمان انجام سفارش های تعداد با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمائید.

سفارش آنلاین تی شرت :
در حال حاضر تمامی سایزهای تی شرت موجود می باشد و از طریق فرم سفارش می توانید طرح مورد نظر خود را پیوست کرده، سایز تی شرت و محل چاپ و نوع تی شرت را نیز مشخص نمایید و با تکمیل مشخصات خود فرم را برای ما ارسال نمایید. سفارش شما در دست اقدام قرار می گیرد . لازم به ذکر است در صورت تمایل به چاپ عکس روی تی شرت بچه گانه، سن کودک مورد نظر را در قسمت توضیحات وارد نمایید. در صورتی که هرگونه نکته نظر خاص دیگری دارید در قسمت توضیحات موجود در فرم سفارش آنلاین تایپ نمائید. برای ارائه سریعتر و بهتر خدمات لطفا تمامی فیلدهای موجود در فرم سفارش را با دقت تکمیل نمایید.

قیمت تيشرت :
قیمت چاپ عکس روی تی شرت با توجه به فاکتورهایی مثل: تعداد سفارش، محل چاپ (پشت،رو،بازو ،غیره) ابعاد چاپ ( A4 و A3 و A5 ) و نوع تی شرت متفاوت می باشد. اما فاکتورهایی مانند رنگ، طرح سفارشی برای چاپ و سایز تی شرت در قیمت تاثیری ندارد. در ضمن دقت داشته باشيد كه  در صورت تمايل ارسال سفارش به آدرس مشتري، هزينه ارسال به عهده مشتري خواهد بود.

ليست قيمت انواع تيشرت (باچاپ)

تخفیف سفارش تعداد: برای اطلاع از قیمت سفارشات تعداد با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید

Article source: http://www.ceramgraphic.com/cg/?option=com_content&view=article&id=22&Itemid=30

دیدگاهتان را بنویسید