نقاشی‌های سه بعدی + تصاویر

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 19 ژوئن 2017


نقاشی‌های سه بعدی + تصاویر

مجموعه: اخبار فرهنگی و هنری

تاریخ انتشار : شنبه, 25 شهریور 1391 18:36

نقاشی‌های سه بعدی + تصاویر
نقاشی «سه بعدی» از جمله هنرهایی است که در این چند سال اخیر پای به عرصه هنر گذاشته است و کسانی‌که در عرصه فعالیت کرده‌اند، موفق شده‌اند، آثار هنری شگفت‌انگیزی خلق کنند.
برای خلق یک اثر هنری نیازی به وسایل پیشرفته و مدرن نیست، بلکه تنها یک ورق کاغذ و یک مداد سیاه برای خلق یک اثر هنری شگفت‌انگیز کافی است.

 

 
این کاری است که «فردو » انجام می‌دهد تا با کمک یک ورق کاغذ و یک مداد سیاه نقاشی‌های سه بعدی شگفت‌انگیز و بسیار زیبایی خلق کند. نقاشی‌هایی که با دیدن آنها اینگونه به بیننده القا می‌شود که نقاشی درصدد بیرون جهیدن از صفحه کاغذ است.

 

 
فردو در نقاشی‌های خود تلاش می‌کند،‌ از وسایل و ادات روز مره موجود در اطراف خود مانند فنجان، شیشه‌های نوشابه و غیره برای کشیدن نقاشی‌های سه بعدی خود استفاده کند.

 
 

 فردو چنان در این هنر مهارت پیدا کرده است که کشیدن هریک از تابلوهایی که در تصویر مشاهده می‌کنید، تنها برای وی بیش از نیم ساعت وقت نمی‌برد. اگرچه برخی آثار وی نیز هفته‌ها و ماه‌ها وقت او را گرفته‌اند.

 

 نکته مهم و جالب اینجاست که فردو 18 سال بیشتر ندارد و این هنر را از 15 سالگی آغاز کرده است. هنر کشیدن نقاشی‌های سه بعدی اگرچه هنر جدیدی نیست، اما عرصه‌ای است که جای کار در آن بسیار است. آثاری از این هنرمند را مشاهده می‌کنید:

 

 خبرگزاری فارس

Article source: http://www.beytoote.com/news/cultural-news/three-dimensional1-paintings.html

دیدگاهتان را بنویسید