بازی آنلاین طراحی لباس عروس باربی فلش

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 24 جولای 2017

   بازی آنلاین طراحی لباس عروس باربی فلش size: 8 MB
یک بازی باربی رایگان برای بچه ها بازی آنلاین در شما می توانید عروسی استودیو طراحی باربی را در مرورگر خود برای بازی رایگان. باربی و کن ازدواج! و کل دنیای مد است بحث در مورد آنچه لباس شب عروسی باربی در مورد به پوشیدن است. مد لباس درست می داند که تنها راه برای گرفتن لباس شب منحصر به فرد است که کاملا مناسب اندازه گیری و انتظارات شما است به دوختن لباس شب در این خود شما. راهنما باربی برای ایجاد یک لباس شب عروسی از رویای او!
باربی فقط باز بسیار خود استودیو طراحی مراسم عروسی خود را چند هفته پیش. او انتظار نداشته باشد که آنقدر موفق در چنین زمان کوتاه است. ده ها تن از عروس آینده در عروسی استودیو طراحی او را در امید از پوشیدن لباس شب لباس عروس زرق و برق دار ایجاد شده توسط باربی صف. هر ساز و برگ او باعث خاص و منحصر به فرد است، درست مثل یک عروس بخواهد. شخصی دستیار طراح مد باربی و با افزایش تقاضا برای لباس عروسی کمک به عروسک cute. طراحی لباس عروس شگفت انگیز مخلوط تاپ فانتزی، دامن و لوازم جانبی مانند حجاب، کمربند، کمان و جواهرات. برخی عروس می خواهید یک شاهزاده خانم پری دریایی یا سفید لباس کلاسیک، دیگران تصور چیزی غیر عادی بیشتر شبیه به یک لباس شب لباس عروس رنگی یا چاپ شده است. شما باید بسیاری از رنگ پارچه و الگوهای از را انتخاب کنید، به طوری که به کار می کنند. لباس تا باربی در خلق استودیو مد عروسی خود را و او را نگاه دلفریبت. لذت بردن از بازی های داغ عروسی لباس تا بازی جدید ما!
باربی به نگاه شگفت انگیز در محراب، اما او نشانی از لباس عروسی کامل نشده است. عروسی در چند ساعت شروع و او به کمک شما برای طراحی لباس عروسی که او نگاه درخشان را نیاز دارد. باربی تاریخ در استودیو مد، استفاده از تخیل و مهارت های خود را برای ایجاد لباس عروسی رویای باربی و بزرگ نگاه پوشیدن آن.

کنترل:
استفاده از موس به بازی
بازی آنلاین مدل لباس فلش, بازی آنلاین باربی فلش,   

Article source: http://www.flashkhor.com/playg.php?code_game=1405

tiger pelak 2 بازی آنلاین طراحی لباس عروس باربی فلش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code