دلتنگی ترانه علیدوستی برای بابای سیبیلویش و البته دلتنگی ما!

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 26 جولای 2017


دلتنگی ترانه علیدوستی برای بابای سیبیلویش و البته دلتنگی ما!

مجموعه: اخبار فرهنگی و هنری

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 23 فروردين 1396 10:57

 به گزارش خبرآنلاین؛ ترانه علیدوستی ستاره سرشناس سینمای ایران برای روز پدر تصویری منتشر کرده است برای سال هایی که او ستاره فوتبال ایران بود و از دلتنگی اش برای سبیل های پدر گفته است. حمید علیدوستی بی شک یکی از متفاوت ترین مهاجمان تاریخ فوتبال ایران بود. کسی که از همان ابتدا اهل خواندن بود ، فوتبالش استثنایی بود و اخلاقش واقعا استثنایی تر . به شکلی وصله ناجور فوتبالی بود که پر از لمپنیسم بود. او می خواند ، اهل خلاف های رایج فوتبالی نبود و شکل رفتاری متفاوتی داشت. 

 

چقدر دل مان برای یکی مثل علیدوستی که قدرش را در این فوتبال ندانستند ، تنگ شده. کسی که همین چند ماه قبل برخوردی زننده با کارش در تیم ملی فوتبال ناجوانان کردند و با دلخوری دوباره از فوتبال رفت. تیمی که به جام جهانی نوجوانان رسید تنها 3 ماه قبل از مسابقات از حمید علیدوستی گرفته شد. به این بهانه که شیبی نزولی دارد و به یکی از دوستان سپرده شد!

 

 

 

اینکه چطور حمید علیدوستی را قبل از تورنمنت قضاوت کردند ، را خود مسئولان باید درباره اش پاسخ بدهند اما وقتی تیمی با کمترین تغییر می رود و نتیجه می گیرد ، بی شک نقش معلمی که دو سال روی تیم کار کرده را نمی توان برایش نادیده گرفت.

 

 

 

Article source: http://www.beytoote.com/news/cultural-news/tnews92044.html

دیدگاهتان را بنویسید