بازی های بولینگ جدید کم حجم سه بعدی حرفه ای اندروید بدون دیتا

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 11 آگوست 2017

   بازی های بولینگ جدید کم حجم سه بعدی حرفه ای اندروید بدون دیتا صرف نظر از کنترل شما با استفاده از، بازی های بولینگ جدید کم حجم سه بعدی حرفه ای اقدامات شما انجام به همان است. شما یک دکمه را پایین نگه دارید انتخاب کنید تا توپ خود را، بازوی خود را بسیار نوسان به عنوان شما را در کوچه بازی بولینگ، و سپس رها دکمه به اجازه از توپ. کنترل منظم نیاز به در یک زاویه غیر معمول در کف دست خود را هنگامی که شما در حال بازی بولینگ با آن برگزار شود، اما آن را تقریبا به عنوان بی دست و پا و یا به عنوان ناراحت کننده به عنوان نمودار آموزش در بازی باعث می شود آن نگاه نمی کند.

برای شروع،

بازی های بولینگ

فلش است که شما با استفاده از به هدف – که شما می خواهم انتظار بیشتر یا کمتر متناظر با موقعیت – در واقع مطابق با موقعیت حالت پاهای خود را. بازی های بولینگ جدید کم حجم سه بعدی حرفه ای اندروید بدون دیتا این اختلاف چیزی است که شما می توانید برای جبران است، اما شما قرار می دهد در یک نقطه ضعف به دلیل زمانی که بازی به طور خودکار نشان می دهد که از آن به شات بعدی خود را، آن نتواند به اختلاف را به حساب. ترک ایستاده 10 پین در حالی که راست دست، و بازی نشان می دهد.

علاوه بر این، در حالی که از آن نسبتا آسان به کاسه به طور مداوم در بازی، اضافه کردن معادله باعث می شود کنترل سرعت پرتاب خود را سخت در بهترین. بازی های بولینگ اندروید کامپیوتر آیفون اگر شما در انجام آنچه شما احساس همان حرکت دقیق دو بار در یک ردیف است، سپس شما ممکن است در نهایت با یک شوت به دنبال یک – که یک معامله بزرگ می کنید اگر شما در یک خط مستقیم می باشد.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   

Article source: http://www.flashkhor.com/playg.php?code_game=1874

دیدگاهتان را بنویسید