تاتو، طرح تاتو

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 19 اکتبر 2017

تهدیدات تاتو برای سیستم ایمنی بدن

ناخالصی های سمی که جوهر مربوط به تاتو (خالکوبی) را تشکیل می دهند می توانند در داخل بدن به شکل نانوذرات حرکت کرده و بر غده های لنفاوی تاثیر گذارند.

به گزارش مهر، محققان هشدار می دهند یک تاتو دائمی می تواند نانو ذرات سمی را به داخل بدن منتقل کند، و منجر به بزرگ شدن مزمن غده های لنفاوی- بخش مهمی… تاتو حاوی رنگدانه های آلی هستند، اما دارای مواد افزودنی و آلاینده های مانند نیکل، کروم، منگنز یا کبالت هم هستند.

علاوه بر کربن سیاه، دومین…

تاتو سرطان زا است

به گزارش ایسنا، وقتی کسی برای خالکوبی (تاتو) به مکان‌هایی که این کار را انجام می‌دهند مراجعه می‌کند، تصورمی‌کند که سوزن و وسایل به گرفته شده باید استریل باشد و با رعایت این موارد خطر دیگری سلامتی انسان را تهدید نمی‌کند.

بسیاری دیگر نیز انجام تاتو را دارای ریشه تاریخی می‌دانند و عنوان… تاتو روی بدن خطر ابتلا به سرطان را افزایش می دهد.

محققان برای بررسی بیشتر سراغ جوهرهای به‌کار رفته در خالکوبی رفتند و دریافتند که تمامی این…

همه دستگاه‌های تاتو در سالن‌های زیبایی ایمنی لازم راندارند

رئیس اداره کارشناسی واردات تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت: دستگاه‌های تاتو رایج در همه سالن‌های زیبایی و ورزشگاه‌ها دارای مجوز از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت نبوده و از ایمنی لازم برخوردار نیستند.

جمال تولی در گفتگو با میزان گفت: اقدام به تاتو در آرایشگاه ها، باشگاه‌ها و… تاتو، در جامعه رواج یافته و افراد بسیاری را به این امر ترغیب کرده است. این در حالی است که ضرورتی بر انجام این امر وجود ندارد و عدم ایمنی بسیاری از این…

Article source: https://www.sarpoosh.com/cafehealth/%D8%AA%D8%A7%D8%AA%D9%88.html

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code