عکس نقاشی شده سر امام حسین (ع) در موزه پاریس

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 17 دسامبر 2017
عکس نقاشی شده سر امام حسین (ع) در موزه پاریس

بتازگی و همزمان با ایام سوگواری امام حسین (ع) حدیثی جعلی و تصویری بدون سند منسوب به تصویر نقاشی شده سر امام حسین (ع) در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

تصویر نقاشی شده سر امام حسین (ع)

 

*حدیث جعلی منتسب به امام حسین(ع)!

در این حدیث جعلی از قول امام حسین (ع) این طور آورده شده است: «ما از تبار قریش هستیم و هواخواهان ما عرب و دشمنان ما ایرانی‌ها هستند. روشن است که هر عربی از هر ایرانی بهتر است و بالاتر و هر ایرانی از دشمنان ما هم بدتر است. ایرانی‌ها را باید دستگیر کرد و به مدینه آورد، زنانشان را بفروش رسانید و مردانشان را به بردگی و غلامی گماشت

*تصویر منتسب به امام حسین(ع)!

یکی دیگر از مطالب منتشر شده در این زمینه ماجرایی از چگونگی ترسیم تصویر امام حسین‌(ع) توسط یک نقاش مسیحی و نگهداری این تصویر در موزه لوور پاریس است!

**واقعیت**

*روایت فوق جعلی است/ تصویر منتسب به امام حسین(ع) سندیت ندارد

این روایت کاملاً جعلی بوده و دروغی است که به اهل‌بیت (ع) منتسب شده است. همچنین پیش از این نیز منسوب کردن تصاویر و نقاشی‌ها به اهل بیت(ع) از سوی مراجع تقلید بدون اعتبار و بدون سندیت عنوان شده است.

Article source: http://www.momtaznews.com/%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D9%86%D9%82%D8%A7%D8%B4%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%B3%D8%B1-%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86-%D8%B9/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code