خرید آنلاین تاتو موقت طرح دار کد WS696 | جدیدترین طرح های …

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 09 ژانویه 2018

توضیحات

خرید آنلاین تاتو موقت طرح دار کد WS696

خرید آنلاین تاتو موقت طرح دار کد WS696 – تاتو برچسبی فوق العاده آسان فقط در عرض چند دقیقه می توانید طرح دلخواه خود بر روی هر نقطه از بدن خود قرار دهید. فروشگاه ستاره مقدس صدها طرح جذاب را محیا نموده تا شما طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید و سفارش خود را ثبت کنید.

مقیاس کالا : 17.5X12.5

نوع : برچسی

تعداد : 1 ورق (تعداد طرح در تصویر مشخص می باشد)

کارایی : تزئینی – آرایشی (موقت)

زمان ماندگاری : 1 تا 6 هفته (نسبت به آب و هوا و نوع پوست متغییر)

مناسب برای بزرگسالان

 نحوه استفاده از خرید آنلاین تاتو موقت :

  • ابتدا قسمت مورد نظر را به دقت برش دهید.
  • سمت جلوی طرح را روی پوست خود قرار دهید.
  • سطح تاتو را با استفاده از اسفنج یا دستمال نمناک مرطوب نمایید.
  • پس از 30 -50 ثانیه کاغذ پشت تاتو را به آرامی جدا نمایید.
  • اجازه بدهید تاتو کاملا خشک شود.

خرید آنلاین تاتو موقت طرح دار کد WS696

2394c Tattoo Clipart 01 خرید آنلاین تاتو موقت طرح دار کد WS696 | جدیدترین طرح های ... خالکوبی : خالکوبی (خالْ‌کوبی) یا تَتو (تاتو) Tattoo به عمل ایجاد نقوش دائمی یا با ماندگاری طولانی بر روی پوست گفته می‌شود. این عمل پدیده‌ای جهانگیر است. خالکوبی به دلیل شکستن سد دفاعی پوست می‌تواند سلامتی فرد را تهدید کند، از جمله بیماری‌های عفونی و بروز حساسیت. اگر وسایل خالکوبی به خوبی ضد عفونی نشوند ممکن است باعث انتقال بیماری‌هایی همچون ایدز شود. به همین علت می باشد که برچسب های تاتو با استقبال گسترده ایی رو به رو شدند.

خرید آنلاین تاتو موقت طرح دار کد WS696

02f3e Tattoo Clipart 03 خرید آنلاین تاتو موقت طرح دار کد WS696 | جدیدترین طرح های ... تاریخچه خالکوبی و تاتو : تاریخچه خالکوبی و تاتو به دوران باستان برمی‌گردد و در مصر، یونان، ژاپن و چین باستان مومیایی‌هایی کشف شده که بدن آنها خالکوبی شده بودند. به اعتقاد باستان‌شناسان این خالکوبی‌ها در هر تمدن، فرهنگ و نگرش‌ مردم آن را نشان می‌دهد. برخی از این خالکوبی‌ها نمادی از درمان و برخی دیگر محافظت خدایان از بدن انسان دارد. کلمه تاتو (tattoo) از کلمه پولینزی tatau یا tatu گرفته شده است. این کلمه پولینزی به معنی برجسته کردن یا نشانه گذاشتن روی بعضی چیزهاست. علاوه بر این، تاتو یک کلمه نام‌آوا یا صداواژه است که از صدایی که ابزارهای مورد استفاده در خالکوبی ایجاد می‌کنند، گرفته شده است.

Article source: http://holystar.ir/product/%D8%AA%D8%A7%D8%AA%D9%88-%D9%85%D9%88%D9%82%D8%AA-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%AF-ws696/

tiger pelak 2 خرید آنلاین تاتو موقت طرح دار کد WS696 | جدیدترین طرح های ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code