تاتو(هاشور ابرو ، تاتو لب ، تاتو چشم و …) در دوران …

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 27 ژانویه 2018

ارسال شده در صفحه اول مینا طاهریان

تاتو  در دوران بارداری (حاملگی):

  در دوران حاملگی  به خاطر تغییرات هرمونی و همیطور رقیق شدن خون احتمال کم رنگ شدن یا محو شدن تاتو(هاشور ابرو،سایه ابرو ، تاتو خط چشم ، تاتو لب،تاتو خط لب ، تاتو روی بدن و …)  وجود دارد و هیمنطور به دلیل تغییرات پوستی در دوران بارداری ممکن است طرحی که  در این دوران تاتو می کنید پس از زایمان  تغییر کند.بنابراین پیشنهاد می‌ شود برای تاتو تا یک سالگی کودک‌ صبر کنید و زمانی که پوست کاملا به حالت طبیعی بازگشت تاتو را انجام دهید.

(البته تاتو ابرو،هاشور ابرو وسایه ابرو را در صورت تایید پزشک می توان انجام داد ولی بقیه انواع تاتو به خصوص تاتو لب و تاتو بدن را در این دوران توصیه نمی کنیم)

تاتو در دوران شیردهی:

در دوران بارداری پوست حالت ارتجاعی و کشیده پیدا می کند و برای بازگشت پوست به حالت طبیعی معمولا به یکسال زمان نیاز دارد. برای همین در این دوران تاتو بدن را به شما توصیه نمی کنیم زیرا ممکن از است تاتو از فرم اولیه خارج شود و ظاهر ناخوشایندی پیدا کند.

ولی بقیه انواع تاتو (تاتو ابرو،هاشور ابرو،سایه ابرو،تاتو چشم ،تاتو لب) را می توان در دروان شیردهی انجام داد. ولی توجه داشته باشید که به دلیل تغییرات هورمونی و رقیق شدن خون در دوران شیردهی ممکن است تاتویی که انجام می دهید بعد از مدتی کمرنگ شود و نیاز به ترمیم دوباره داشته باشد.

مرکز تخصصی تاتو “مینا طاهریان” زیر نظر پزشک آماده ارائه انواع خدمات تاتو به روش میکروپیگمنتیشن در اصفهان می باشد.

تصاویر نمونه کارهای تاتو ، مینا طاهریان

چاپ

Article source: http://www.minataherian.com/index.php/tattoo-pregnancy

tiger pelak 2 تاتو(هاشور ابرو ، تاتو لب ، تاتو چشم و ...) در دوران ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code