آموزش عکاسی از مقدماتی تا پیشرفته | لنزک

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 07 فوریه 2018

18dbd 5 13 lenzak a آموزش عکاسی از مقدماتی تا پیشرفته | لنزک

در آغاز کار سایت لنزک سعی بر این داشتیم تا شما را با مقدمات عکاسی و مبانی این حرفه و هنر آشنا کنیم. از این رو به اصطلاحاتی چون نوردهی، عمق میدان، تعادل رنگ سفید، فاصله کانونی لنز و… پرداختیم. در ادامه راه بعد از تعریف این مبانی شروع به ترجمه مطالب و نکات آموزشی سطح مقدماتی کردیم و مطالبی چون نکات آموزشی عکاسی ماکرو، عکاسی از خانواده، عکاسی از کودک، عکاسی از مراسم عروسی و … را در سایت قرار دادیم. همچنین بعد از آن مطالب آموزشی را شروع کردیم که خواندن آن ها نیازمند اطلاعات پایه و صرف زمان بیشتری بود. مطالبی مانند آموزش گام به گام عکاسی از ساعت مچی، آموزش عکاسی پرتره و … که در ادامه یک جمع بندی از این بخش ها را خواهیم داشت.

مقدمات عکاسی

این نوع مطالب در بخش «مقدمات عکاسی» در منو اصلی سایت دسته بندی می شوند. مطالبی مثل:

راه میانبر: هر آنچه که لازم است از مقدمات عکاسی بدانید، در بخش مقدمات عکاسی لنزک موجود است. اما همیشه راه میانبری نیز وجود دارد. چرا با مطالعه یک کتاب pdf فارسی که کلیه سر فصل های مقدماتی عکاسی را در بر داشته و به زبان ساده آموزش داده شروع نکنید؟ بله این کتاب هک عکاسی نام دارد و هدف آن سرعت و انسجام بخشیدن به شروع عکاسی شما عزیزان می باشد. مقدمات عکاسی را هک کنید و مستقیم به سراغ عکاسی عملی، مطالعه نکات و مقالات آموزشی روز بروید. بهترین کتاب آموزش مقدمات عکاسی روز جهان به زبان فارسی یکدست با مطالب لنزک.

نکات آموزشی مقدماتی

این دسته مطالبی را شامل می شود که طی چند شماره به یکی از انواع عکاسی پرداخته و نکات آموزشی اولیه را به شما آموزش می دهند. مطالبی چون:

آموزش های گام به گام عکاسی در سطح متوسط و پیشرفته

مطالبی که در سطح متوسط و پیشرفته نشر می شوند، معمولا طولانی تر بوده و به اطلاعات پایه بیشتری نیاز دارند. مطالبی مانند:

نکات آموزشی عکاسی از نظر سطح دشواری در سه دسته بندی:

در حال حاضر مطالب و نکات آموزشی عکاسی تمامی سطوح در بخش «نکات آموزشی» واقع در منوی اصلی سایت دسته بندی می شوند اما به صورت زیر قابل تفکیک می باشند.

امیدواریم که بتوانیم این روال آموزشی را همچنان در کنار شما طی کنیم و مطالب لنزک مورد توجه و استفاده شما واقع شوند. خواهشمندیم بعد از خواندن مطالب سایت نظرات خود را با ما و سایر خوانندگان لنزک در میان بگذارید و ما را در بهتر کردن و پیشرفت لنزک یاری نمایید.

Article source: http://www.lenzak.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B9%DA%A9%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AA%D8%A7-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87/

tiger pelak 2 آموزش عکاسی از مقدماتی تا پیشرفته | لنزک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code