مدل نقاشی روی سفال و ظروف

نوشته شده در موضوع خرید اینترنتی در 15 آوریل 2018

امروز با چندین مدل نقاشی روی سفال در خدمت شما دوستهای گلم هستم با این امید که با ارائه این مدل های نقاشی بتونم ایده های خوبی بهتون بدم و بهتون برای انجام نقاشی روی سفال کمک کنم. با این مدل های زیبا و متفاوت در ادامه مطلب همراهم باشید.

عکس های مدل نقاشی روی سفال:

این مدل نقاشی روی سفال ها که امروز براتون گذاشتم کارهای خودمه و از هر کدوم که خوشتون اومده میتونید بگید تا آموزشش رو هم براتون بزارم. گلدان های سفالی مورد استفاده زیادی در منزل داره و همینطور خیلی طرفدار داره. اگه شما هم از گلدان های سفالی خوشتون میاد سعی کنید اونها رو با انجام انواع نقاشی زیباتر کنید و بعد توی خونه به عنوان دکوری و وسایل تزیینی ازش استفاده کنید. اینم چند مدل گلدان سفالی که با روش های مختلف نقاشی شده.

مدل نقاشی روی سفال

مدل نقاشی روی سفال

مدل نقاشی روی سفال

نقاشی روی سفال

اینم یه کوزه زیبا که قبلا آموزش مرحله به مرحله نقاشیش رو براتون گذاشتم و میتونید با مراجعه به نقاشی روی سفال آموزشش رو مشاهده کنید.

نقاشی روی سفال

اگه یه بشقاب سفالی دارید میتونید اونو به شکل زیر نقاشی کنید. برای طرحش هم از کتاب های هنرهای تزئینی و یا هنز تذهیب استفاده کنید و بعد از انتخاب طرح اونو روی ظرف مورد نظرتون پیاده کنید.

نقاشی روی سفال

انواع و اقسام مشک ها از سفال های پرطرفدار و خیلی زیبا به عنوان دکوری برای منزل است که اونها ر و میتونید به شکل های مختلف نقاشی کنید. در ادامه چند مدل نقاشی روی سفال رو میبینید که مخصوص مشک های سفالیه.

نقاشی روی سفال

نقاشی روی سفال

نقاشی روی سفال

نقاشی روی سفال

نقاشی روی سفال

خب دوستهای خوبم اینم چند مدل دیگه از انواع نقاشی روی ظروف سفالی که میتونید با توجه به اینها ایده های خوبی برای نقاشی ازش بگیرید و سفال هاتون به بهترین شکل نقاشی کنید.

نقاشی روی سفال

نقاشی روی سفال

نقاشی روی سفال

امیدوارم از این چند مدل نقاشی روی سفال خوشتون اومده باشه و از این هنر زیبا حتما برای تزیینات منزل استفاده کنید. راستی دوستهای خوبم برای مشاهده انواع آموزش ها و مدل های نقاشی حتما سری به نقاشی بزنید. موفق باشید.

Article source: http://www.honardarkhane.com/4435/%D9%85%D8%AF%D9%84-%D9%86%D9%82%D8%A7%D8%B4%DB%8C-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84

دیدگاهتان را بنویسید