Twitter Facebook LinkedIn

خرید اینترنتی

تبلیغات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 خانه پست الكترونیك تماس با مدیر Atom RSS آموزش تاتو کیفت ما در کار تبلغ ما محسوب میشود شناخت سوزنهای تاتو و پاک کردن تاتو نویسنده :امیر بهادر تاریخ:سه شنبه 28 مهر 1394-01:29 ب.


ظ برچسب ها: آموزش رایگان تاتو آموزش رایگان میکروپیکمنتیشن تاتو بدن آموزش رایگان تاتو سه بعدی دانلود کتاب تاتو آموزش رایگان هاشور ابرو تاتو حرفه ای نظرات( )  آموزش رایگان تاتو 1 نویسنده :امیر بهادر تاریخ:سه شنبه 28 مهر 1394-01:25 ب.


ظ مراقبت از تاتو توصیه‌های اولیه مسلما هر كسی بعد از انجام تاتو یا همان خالكوبی باید تا مدتی از پوست تاتو شده خود، مراقبت كند تا نتیجه دلخواه را بدست آورد.


در این زمینه، نكته‌های ابتدایی وجود دارد كه هر آرایشگری، ‌آنها را از طریق یك بروشور یا جزوه و یا هر چیز دیگری، به مشتری خود ابلاغ می‌كند و بعضی‌ها هم فقط به همان گفتن بسنده می‌كنند.


مثلا هر كسی می‌داند كه بعد از انجام تاتو باید تا یكی- دو ساعت بانداژها را روی قسمت تاتو شده،‌نگه دارد و بعد از آن، پوست تاتو شده را به آرامی با آب سرد یا آب ولرم شستشو دهد و برای این كار از یك صابون آنتی‌باكتریال ملایم نیز استفاده كند.


فرد آرایشگر حتما به مشتری خود توصیه می‌كند كه با آرامش پوست خود را بعد از شست‌وشو خشك كند و اصلا سعی نكند كه حوله را روی سطح پوستش بكشد و حركت دهد.


بعد از این مرحله، پوست تاتو شده باید توسط لایه‌ای از پماد ضدعفونی‌كننده پوشانده شود.


البته مقدار پماد باید در حدی باشد كه توسط پوست جذب شود و پوست چرب بماند اما پماد زیادی هم، می‌تواند باعث خارج شدن رنگ از تاتو شود و تمام زحمات شما و آرایشگرتان به باد فنا برود! بهتر است از پمادی مثل D و A استفاده كنید، چون پمادهای آنتی‌بیوتیك‌دار، باعث حساسیت در پوست می‌شوند.


● پرهیز از آب و آفتاب یكی دیگر از نكاتی كه در مورد تاتو باید به خاطر بسپارید این است كه هنگام دوش گرفتن،‌آب به صورت مستقیم روی پوست نریزد و یا پوست، زیادی در آب نماند.


همین‌طور تا زمانی كه زخم تاتویتان،‌خوب نشده،‌باید از تابش نور آفتاب به طور مستقیم، رفتن به دریا (به خاطر شوری آبش) یا شنا در استخر (به خاطر كلردار بودن آب آن) پرهیز كنید.


البته رفتن به سونا و اتاق‌های بخار،‌به همان اندازه،‌برای تاتوی شما مضر است.


هرگز سعی نكنید كه زخم روی تاتویتان را بكنید چون این زخم‌ها بین ۱ تا ۳ هفته بعد از تاتو از بین می‌روند.


فقط در صورت مشاهده تورم و یا قرمز شدگی در محل تاتو از تكه‌های یخ كمك بگیرید تا این حالات برطرف شوند.


اما در صورتی كه كوچك‌ترین نشانه‌ای از عفونت در محل تاتو شده پیدا كردید، بدون معطلی به پزشك مراجعه كنید.


چون بسیاری از تاتوها با اینكه با رعایت بهداشت انجام می‌شود، اما بعد از پایان كار،‌ فرد از پوست خود مراقبت‌های لازم را به عمل نمی‌آورد و عفونت‌هایی در زخم تاتو ایجاد می‌شود.


حتی در بعضی موارد، با وجود مراقبت‌های بعد از تاتو،‌ممكن است پوست باز هم دچار مشكل شود؛ چرا كه به جوهر تاتو حساسیت نشان داده است.


بنابراین اگر پوست شما، به اصطلاح <حساس> است بهتر است از خیر این كار بگذرید.


● جلوگیری از انتقال بیماری‌ها اما در موارد دیگر می‌توانید برای جلوگیری از انتقال بیماری‌های عفونی،‌سوالاتی از آرایشگرتان بپرسید.


مثلا اینكه وسایل مورد مصرف برای تاتو، مثل سوزن‌ها، یك‌بار مصرفند؟ یا دقت كنید كه حتما آرایشگر از دست‌كش استفاده كند و قبل از اینكه تاتو را شروع كند،‌ تمام سوزن‌ها را همان لحظه‌ از بسته‌بندی‌شان خارج كرده باشد.


حتما به بهداشت مكانی كه در آن <خالكوبی> صورت می‌گیرد نیز دقت كنید، چون اصلا نمی‌ارزد كه شما به خاطر این مسائل كوچك،‌تا آخر عمرتان از بیماری وحشتناكی مثل سیفلیس و ایدز و باقی بیماری‌های عفونی رنج ببرید.


● عوارض درازمدت موارد دیگری هم هست كه برای مراقبت‌ از تاتو در درازمدت، لازمند،‌چرا كه اكثر آرایشگران فقط نكاتی را به فرد خاطر نشان می‌كنند كه برای مراقبت در هفته‌های ابتدایی بعد از تاتو مناسب است و معمولا افراد فكر می‌كنند كه بعد از این مدت،‌ پوستشان مثل گذشته می‌شود و می‌توانند به تمامی كارهای گذشته خود ادامه دهند.


اما كارهایی مثل <فعالیت تحت تابش نور مستقیم خورشید> از جمله نكاتی است كه یك فرد با پوست تاتو شده باید از آن بپرهیزد و اگر مجبور به این كار است، سعی كند،‌حتما محل تاتو شده پوستش را با ضدآفتاب‌ها بپوشاند؛ چرا كه نور آفتاب می‌تواند به مرور زمان تاتو را كمرنگ و سپس از پوست محو كند.


البته این اتفاق در عرض یك هفته رخ نمی‌دهد بلكه در طول مدت زندگیتان ممكن است پیش بیاید.


به هر حال، كرم‌های ضدآفتاب با SPFهای مختلف، مدت زمان متفاوتی از پوست در مقابل تابش اشعه‌های خطرناك خورشید محافظت می‌كنند.


مثلا ضدآفتابی با SPF۲، می‌تواند از پوست به مدت ۰۲ دقیقه در مقابل تابش اشعه خورشید حفاظت كند و كرمی با SPF۶ به مدت یك ساعت این كار را انجام می‌دهد.


به همین ترتیب كه SPFها افزایش می‌یابند، قدرت كرم ضدآفتاب نیز برای محافظت پوست زیاد می‌شود.


بنابراین استفاده از ضدآفتاب‌ها می‌تواند بسیار مفید واقع شود.


تاتو شاپ 09356877594 برچسب ها: آموزش رایگان تاتو آموزش رایگان میکروپیکمنتیشن تاتو بدن آموزش رایگان تاتو سه بعدی دانلود کتاب تاتو آموزش رایگان هاشور ابرو تاتو حرفه ای نظرات( )  آموزش های رایگان تاتو نویسنده :امیر بهادر تاریخ:سه شنبه 28 مهر 1394-01:15 ب.


ظ توصیه برای کسانی که مشکل را در آوردند و ابروها را دارم و کارتر مدلهای عبدالرزاق اصفهان چت های کاغذی در زیر ابرو استفاده کنید و بررسی کنید ببینید کامل ریو۲ ابروهاتو قرینه به سوال یک فاصله بین ترمیم چند روز از علا سی ویک توصیه برای کسانیکه مشکل در جفت دراوردن دم ابروها دارند.


.


وقتی قبل از شروع کارفرم دلخواه ابرو را رسم میکنید میتوانید از چسبهای کاغذی در زیر ابرو استفاده کنید و بررسی کنید که ببینید کاملا اریب دم ابروها جفت و قرینه سوال ۱_فاصله بین ترمیم چند روز است؟۲۰الی۳۰روز ۲_چع شماره رنگهایی برای ابرو استفاده میکنیم؟براون_لایت براون_چاکلت براون_هانی براون ۳_در هاشور عمق سوزن چقدر باید باشد؟ سوزن باید یکم بیشتر بیرون باشد تا خط وحرکت سوزن به روشنی دیده شود.


عمق نفوذ سوزن کم باشد بهتر است چون عمق زیاد باعث خونریزی میشودو رنگپذیری کمتر میشود وممکن است گوشت را گود کند : ریمور کردن ابرو:یعنی پاک کردن ابرو.


هیچ وقت از رنگ پوست استفاده نکنید .


.


نحوه پاک کردن ابرو با ریمور:ابروی مشتری را ۲یا۳بار خراش داده وبا استفاده از میکروبراش ریمور روی محل گذاشته به مدت ۳دقیقه و۳بار تکرار میکنیم .


این حرکتو با وسیله ای بنام سواپ که حالت گوش پاکن دارد مواد را پاک میکنیم.


۳روز اکسیددوزنگ زده وبعد پماد ترمیم کننده قوی زده که لکه پاک کننده ریمور برود.


نکته:ریمور به هیچ وجه برای چشم بکار نمیرود.


: بهترین سوزن برای تاتوهاشور،سوزن فلت و در صورت مهارت تک سر است.


در تکنیک هاشور زدن روی ایرو میتوان به چند موارد اشاره کرد؟ ۱_ابروهای نازک شده را میتوان تقویت کرد.


۲_ابروهای کم پشت رامیتوان پر وتوپر کرد.


۳_ابروهای کوتاه را میتوان گسترده وبلند کرد.


۴_ابروهای ناهماهنگ را میتوان شکل وفرم هماهنگ داد.


: سایه زدن بهتر است درون کادر ابرو باشد یعنی ابتدا با درجه روشن تر از رنگ انتخابی مشتری کادر را کشیده وسپس با رنگ انتخابی به صورت دورانی وسپس زیگزاک روی دورانیها را پر کرده تا کاملا فضای درون کادر ابرو پر شود.


مرحله دوم:اندازه گیری ابروها در این روش تمام جایگاه های ابرو بر اساس جام صورت هر شخص مشخص می شود.


قانون طراحی برای چشم های از هم دور در این چشم ها فاصله دو ابرو از یک چشم است و جهت کم کردن فاصله دو چشم از هم ابروها باید به هم نزدیک تر باشد.


قانون طراحی چشم های بهم نزدیک اگر فاصله چشم ها کمتر از طول یک چشم باشد به روش زیر عمل می کنیم باید ابرو ها را از هم دورتر کشید تا نزدیکی دو چشم کمتر به نظر آید.


مرحله سوم:ترکیب رنگ مناسب برای ابرو در ترکیب رنگ ابرو باید بسیار دقت شود چناچه رنگی خیلی تیره باشد جذابیت شخص را کاهش می دهد.


یک نکته ای که باید توجه شود اکثر اوقات زمانی که رنگ داخل پوست تزریق می شود در طی دوران اکسیده شدن کمی تیره شده و شخص احساس نگرانی از ماندن این رنگ تیره می نماید ولی باید به مشتری اطمینان خاطر دهید که بعد از پوسته ریزی رنگ طبیعی خواهد شد.


در ترکیب رنگ های آرایش ابرو باید رنگ پوست- رنگ مو-رنگ چشم و سن مشتری در نظر گرفته شود در مواردی این قانون را می توان اجرا نکرد که مشتری به دنبال یک رنگ خاص بوده و در اینجا کاربر با در نظر گرفتن خواسته مشتری و این که آیا این رنگ انتخابی مناسب می باشد ترکیب کرده و در پوست تزریق می نماید.


مرحله چهارم:استفاده از بی حسی مناسب در میکروپیگمنتیشن با توجه به نکات ذکر شده در فصل بهداشت و ایمنی مواد مصرفی ، باید بی حسی استفاده شود که علاوه بر ایجاد آلرژی نکردن ، رنگ برهم نباشد.


بعد از مکث 30 دقیقه ای کاربر می تواند شروع به کار نماید.


مرحله پنجم: عمق صحیح سوزن جهت تزریق رنگ در لایه های پوستی در میکروپیگمنتیشن عمق لایه های پوست در هر قسمت از صورت و بدن متفاوت می باشد در نتیجه کاربر باید با داشتن علم کافی جهت شناخت این لایه ها در هر سطح از پوست اقدام به تزریق رنگ در آن منطقه نماید.


در عنوان مثال : عمق مناسب سوزن برای طراحی دائم ابرو برای پوست های نرمال و حساس به شرح ذیل می باشد: 1= پوست حساس 1.


5= پوست نرمال مرحله ششم:زاویه مناسب دست در هنگام حرکت دستگاه میکروپیگمنتیشن روی پوست کاربران گرامی باید در هنگام کار دقت بسیاری روی زاویه دست جهت طراحی دائم صورت داشته باشند.


این زاویه مناسب 90 درجه می باشد و چنانچه خطوطی با شکست های مختلف طراحی می کنید مانند هاشورها زاویه دست به هیچ عنوان روی پوست تغییر نمی کند بلکه این حرکت مچ دست است که خطوط با شکست های مختلف را ایجاد می نماید چنانچه یک کاربر از قانون پیروی نکند ماندگاری رنگ به علت تزریق نا صحیح به سطحی ترین لایه اپیدرم کم شده و طی دوره 7 الی 14 روز بعد از میکرو پیگمنتیشن ریزش قطعی خواهد شد.


نکته : علاوه بر زاویه مناسب که تاثیر اصلی روی تزریق کامل رنگ در پوست دارد سرعت حرکت دست کاربر نیز باید حداقل باشد.


علت پایین بودن سرعت حرکت دست در طراحی دائم صورت این می باشد که در دستگاه های ایمن جدیدی که امروزه در بازار است بر خلاف دستگاه های قدیمی که چرخش سوزن به صورت دورانی یا دایره وار بوده و فاصله سوزن ها از هم بسیار است در این دستگاه ها حرکت سوزن به صورت کوک وار می باشد.


تاتو شاپ 09356877594 برچسب ها: آموزش رایگان تاتو آموزش رایگان میکروپیکمنتیشن تاتو بدن آموزش رایگان تاتو سه بعدی دانلود کتاب تاتو آموزش رایگان هاشور ابرو تاتو حرفه ای نظرات( )  درباره وبلاگ تاتو آرت با نام تجاری تاتو شاپ فعالیت خودشو از سال 87 در زمینه آموزشی و اجرایی آغاز کرد.


تاتو شاپ در حال حاضر وارد کننده تمامی لوازم اورجینال تاتو و دستگاه.


در زمینه آموزش تاتو با کادری مجرب خانم و آقا.


نمایندگی های مختلف در نقاط کشور آرشیو اردیبهشت 1396 فروردین 1396 بهمن 1395 شهریور 1395 تیر 1395 آبان 1394 مهر 1394 مرداد 1394 لیست آرشیوها آخرین پستها آموزش تاتو به زبان فارسی توسط استاد امیر بهادر ویدیو بسیار زیبا از تاتو سه بعدی آموزش تخصصی بلیدینگ(هاشور ابرو) کانال آموزش تاتو رایگان در تلگرام آموزش تاتو (تتو،میکروپیگمنتیشن،میکروبلیدینگ،tattoo) تاریخچه تاتو معنای تاتو آموزش تاتو سه بعدی در تهران آموزش سایه زدن در تاتو آموزش ترکیب رنگ تاتو مدرک تاتو دانلود کتاب اصول انجام تاتو آموزش تاتو همراه با مدرک شناخت سوزنهای تاتو و پاک کردن تاتو آموزش رایگان تاتو 1 لیست آخرین پستها نویسندگان امیر بهادر(20) ابر برچسبها آموزش رایگان تاتو میکروپیگمنتیشن تاتو سه بعدی تاتو حرفه ای آموزش تاتو تاتو هاشور ابرو آموزش میکروپیگمنتیشن آموزش هاشور ابرو آموزش تاتو سه بعدی آمار وبلاگ کل بازدید : بازدید امروز : بازدید دیروز : بازدید این ماه : بازدید ماه قبل : تعداد نویسندگان : تعداد کل پست ها : آخرین بازدید : آخرین بروز رسانی : POWERED BY MIHAN BLOG.


COM .


Theme is created by: ThemeBox